• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

آقای ریال و دوستان!

مردم یادشان می ماند که چه کسانی عزت کشورشان را با ریال معامله کردند. راستی در عربستان هم کرونا آمده است، اما برای آقای ریال و دوستانش پول مهمتر بوده.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، سیدمهدی موسوی‌تبار خبرنگار روزنامه فرهیختگان نوشت:‌

مهم نیست که سالهاست آهنگ "خلیج فارس" را بخاطر دلارهای اعراب در کنسرتهایت نمیخوانی. مهم نیست که "#کوچه_نسترن" را بدون شناخت از مردمت و با ترانه ای ضعیف به بازار میفرستی. مهم نیست در شبکه ای کار میکنی که پولش را آل سعود می دهند. مهم این است که آقای صدایی و میتوانی چهارنفر دیگر را همراه خودت به کشوری ببری که می دانی چه نسبتی با مردم کشورت دارد.‌


جشنواره «#طنطوره» در #عربستان_سعودی برگزار می شود و بخش "شب فارسی"  هم برای این جشنواره ترتیب داده است. دو شبش را به خوانندگان ایرانی اختصاص داده است و حتما تو که آقای صدایی و دوستانت باید آنجا باشی.باید آنجا باشی چون اعراب پول خوبی می دهند اما حق نداری بپرسی چرا رقم بلیط خوانندگان کشورهای دیگر بیشتر از شماهاست.

حق نداریم بپرسیم چرا باید پایه بلیطهای خوانندگان دیگر 800 ریال باشد اما تو و دوستانت حاضر شده اید با بلیط 300 ریالی اجرا کنید؟ کاش عزت خودتان را به عنوان ایرانی حفظ می کردید.

در شبهای دیگر این جشنواره، هر خواننده به تنهایی یک شب را اجرا می رود اما آقای صدا و دوستانش که هفت نفر می شوند باید دو شب روی صحنه بروند."شب فارسی" جشنواره طنطوره در تاریخ و اذهان مردم می ماند.مردم یادشان می ماند که چه کسانی عزت کشورشان را با ریال معامله کردند. راستی در عربستان هم کرونا آمده است، اما برای آقای ریال و دوستانش پول مهمتر بوده.

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار