فیلم/

پیام کادر درمانی بیمارستان‌های بوعلی و فرهیختگان دانشگاه آزاد

ما تا شکست کامل کرونا پای کار هستیم؛ شما هم با رعایت بهداشت فردی و در خانه ماندن ما را یاری دهید.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-01-13 - 23:59

دستورالعمل وزارت علوم درخصوص ادامه ترم‌جاری دانشگاه‌ها

خاکی، معاون وزارت علوم: پیش از این دانشگاه‌ها می‌توانستند تنها ۱۰درصد از بودجه‌بندی یک درس را به صورت مجازی ارائه کنند، اما دیگر هیچ قیدی وجود ندارد. دانشجویانی که بحث فراغت از تحصیلشان ممکن است با تاخیر روبه رو شود می‌توانند از دروس معرفی به استاد تا دوبرابر واحدهای کنونی اخذ کنند.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-01-13 - 13:06

فیلم/

آمادگی ارتش برای مقابله با کرونا از روز نخست

رئیس دستگاه قضا امروز از ظرفیت ها و آمادگی ارتش برای مقابله با ویروس کرونا در مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه دو هزار تختخوابی نیروی زمینی ارتش بازدید کرد.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-01-12 - 15:20

فیلم/

رونمایی و تولید انبوه کیت تشخیص کرونا

دریادار امیری، نماینده وزارت دفاع: این کیت با دقت زیاد ظرف مدت ۳ ساعت ابتلا یا عدم ابتلای فرد را به ویروس کرونا تشخیص می‌دهد.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-01-11 - 14:06

فیلم/

ترامپ: تعداد کشته‌های کرونا زیر ۱۰۰ هزار نفر باشد، یعنی عملکرد خیلی‌خوبی داشته‌ایم

رئیس‌‌جمهور آمریکا: برآورد شد که اگر محدودیت‌ها نبود، ۲.۲ میلیون آمریکایی جان خودشان را پس از ابتلا به کرونا از دست می‌دادند! تا به حال ۲.۲ تریلیون دلار برای مقابله با کرونا هزینه کردیم. تاکنون ۱۴۲۱۷۸ مفر در امریکا مبتلا به کرونا شدند که ۲۴۸۴ نفر از آن‌ها جان خود را از دست داده‌اند.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-01-11 - 10:46

فیلم/

روحانی: باید خود را برای زندگی با کرونا آماده کنیم

رئیس جمهور گفت: پیک ویروس کرونا بعد از پایان تعطیلات مشخص می‌شود. ما باید خود را برای زندگی با این ویروس آماده کنیم تا درمان این بیماری و یا واکسن آن تهیه شود.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-01-10 - 12:29

فیلم/

آمار مبتلایان بسیار بیشتر از مقداری است که اعلام می‌شود!

رئیس بیمارستان امام خمینی اردبیل: آمار منتشر شده مبتلایان به کرونا تنها گوشه ای از واقعیت است. آمار رسمی مبتلایان بسیار بیشتر از مقداری است که اعلام می شود. حدود هزار نفر در سی‌تی‌اسکن در اردبیل مثبت شده‌اند اما در آمار اعلام نشده اند.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-01-09 - 12:49

فیلم/

کنایه‌های روحانی به آمریکا در مسئله مقابله با کرونا

رئیس‌جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا: خدا را شکر ما جز کشورهایی نیستیم که برای جمع آوری اجساد از کامیون‌های یخچالدار استفاده کنیم و بیماران کرونایی‌مان در راه‌رو بیمارستان‌ها بر زمین باشند. امروز هر کسی در ایران به کرونا مبتلا شود و به بیمارستان مراجعه کند، ۹۰ درصد مخارجش را دولت و بیمه پرداخت می‌کند.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-01-09 - 11:29

فیلم/

فرار مشاور ارشد جانسون از ترس مبتلا شدن به کرونا!

رسانه‌های انگلیسی فیلمی را منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد دومینیک کامینگز که از او به عنوان "مغز متفکر و مرد پشت پرده دولت جدید بریتانیا" یاد می‌شود، دقایقی پس از آنکه بوریس جانسون نخست‌وزیر انگلیس در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده، از درب پشتی ساختمان نخست‌وزیری با عجله به بیرون فرار می‌کند.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-01-08 - 22:15

فیلم/

سبک جدید تقدیر از پرستاران در بابل

‌اینجا بیمارستانی در شهر بابل است و مردم آمده‌اند تا به این روش از کادر درمانی تقدیر کنند؛ اما این سبک تقدیر بیشتر به شیوع کمک نمی‌کند؟!‌ بهترین تقدیر در خانه ماندن است
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-01-08 - 17:54

فیلم/

روحانی: تعداد فوتی‌های کرونا کاهش پیدا کرده

رئیس‌جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: تعداد ورودی‌ها به بیمارستان‌ها و فوتی‌ها بر اثر کرونا کاهش پیدا کرده است. مشاغلی که قبلا تعطیل اعلام شده بود، این تعطیلی تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت. مراکز آموزشی، مراکز فروشگاهی غیر از مواد غذایی تعطیل خواهند بود.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-01-05 - 11:53

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار سرویس فیلم