• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
انصاری درس اخلاق داد، بزرگ‌ترها تمرین پرسپولیس را تحریم کردند

کودتای کاپیتان‌ها علیه فینالیست آسیا

ضعف مفرط مدیران پرسپولیس و ناکارآمدی‌شان که تیم را وارد بحران جدی کرده به کنار اما نمی‌توان از این رفتار ستاره‌های باتجربه‌ای مثل سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا و امید عالیشاه (که در لیگ قهرمانان نیز بیش از آنکه بازی کنند روی نیمکت نشستند) گذشت.

به گزارش «فرهیختگان»، پرسپولیس بعد از قهرمانی در لیگ برتر و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا حالا درگیر مشکلات زیادی است که بخشی از آن را باید کاملا خانوادگی قلمداد کرد. بدهی‌های سنگین به نفرات مختلف ازجمله برانکو که ریشه اکثر مشکلات است به کنار اما اینکه یحیی گل‌محمدی که می‌خواهد تیمش را از حالا برای فینال لیگ قهرمانان آماده کند در شروع تمرینات دستش خالی است را چندان نمی‌توان هضم کرد.

بازیکنان قدیمی‌تر به تمرین نمی‌روند چون پول نگرفته‌اند که البته منظورشان نه قرارداد که آپشن‌هایی است که در قراردادها گنجانده می‌شود تا به واسطه آن بتوانند پول بیشتری به جیب بزنند. همین بازیکنان در طول فصل صحبت از عشق به تیم می‌کنند و بوسه بر لوگوی پیراهن می‌زنند اما حالا که 95 درصد از قراردادشان را هم گرفته‌اند حضور در تمرینات را تحریم کرده‌اند. همان‌هایی که در طول فصل گذشته لیدرهای اقدامات هماهنگ بازیکنان در فضای مجازی بوده‌اند و گاهی به نفع و گاهی به ضرر مدیران مطلب منتشر کردند.

ضعف مفرط مدیران پرسپولیس و ناکارآمدی‌شان که تیم را وارد بحران جدی کرده به کنار اما نمی‌توان از این رفتار ستاره‌های باتجربه‌ای مثل سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا و امید عالیشاه (که در لیگ قهرمانان نیز بیش از آنکه بازی کنند روی نیمکت نشستند) گذشت. بماند که بازیکنی مثل شیری که جزء تازه‌واردها به شمار می‌رود و در آسیا خبری از بازی کردنش نبود هم به جمع معترضان پیوسته و در تمرینات دو روز قبل حضور نداشت.

درست در همین روزها باشگاه پرسپولیس به دنبال راهی برای فسخ قرارداد محمد انصاری است که در مقاطع مختلف می‌توانست تیم را ترک کرده و با قراردادهای قابل‌توجه لژیونر شود اما به خاطر نیاز تیم به بازیکن ترجیح داد بماند و تعصب واقعی به پیراهن را معنا کند. جالب اینکه بعد از انتشار نقل‌قول‌های گلایه‌آمیز منتسب به انصاری علیه باشگاه این مدافع که فعلا درگیر مصدومیت است، واکنش نشان داد و تاکید کرد که از کسی گلایه‌ای ندارد! رفتاری که پیام خوبی برای کاپیتان‌های معترض پرسپولیس دارد که به نظر می‌رسد مشکل‌شان فقط نگرفتن آپشن‌ها نیست و اهداف دیگری را دنبال می‌کنند!

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار