• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
رمز گشایی از مطلبی که عضو هیات‌مدیره استقلال منتشر کرد

میلیچ در اولویت نیست، شیخ برمی‌گردد، قایدی نمی‌رود

کریمی می‌ماند اگر پیشنهاد باشگاه را قبول کند

گذشته از نگرانی برای سرنوشت بازیکنان تمدیدی و اینکه آیا آنها سرانجام در فصل بیستم با لباس آبی استقلال این تیم را همراهی خواهند کرد یا خیر، وضعیت چند بازیکن دیگر این تیم ازجمله رشید مظاهری، شیخ دیاباته، علی کریمی و هرویه میلیچ هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش «فرهیختگان»، تیم فوتبال استقلال درحال حاضر خود را برای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر آماده می‌کند که هنوز شاکله اصلی این تیم شناسایی نشده و این درحالی است که کمتر از سه هفته تا آغاز رقابت‌های لیگ برتر باقی‌مانده است.

در این بین اگر چه سعادتمند سعی کرد تا با تمدید قرارداد مهره‌هایی مثل دانشگر، چشمی، باقری، اسماعیلی و شجاعیان بدنه اصلی استقلالِ فصل نوزدهم را حفظ کند، اما در ادامه مشخص شد این تمدید‌ها بیشتر با هدف همراهی این دسته از بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا انجام شده و در قرارداد‌های جدید بسته شده آپشن‌هایی قرار دارد که می‌تواند به‌راحتی باعث جدایی این دسته از بازیکنان شود، مانند آنچه که در قطر برای چشمی رخ داد و این بازیکن درنهایت از استقلال جدا و راهی ‌ام‌صلال شد.

حالا نیز گذشته از نگرانی برای سرنوشت این دسته از بازیکنان تمدیدی و اینکه آیا آنها سرانجام در فصل بیستم با لباس آبی استقلال این تیم را همراهی خواهند کرد یا خیر، وضعیت چند بازیکن دیگر این تیم ازجمله رشید مظاهری، شیخ دیاباته، علی کریمی و هرویه میلیچ هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار داشته و مشخص نیست سرانجام آیا این تعداد هم آبی‌پوش خواهند ماند یا خیر، هرچند مظاهری به‌تازگی و با عقد قراردادی داخلی به جمع آبی‌ها اضافه شده و باید درخصوص استقلالی ماندن وی در انتظار رای کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال باقی ماند.

با اعلام سایت رسمی باشگاه مطالبات دیاباته هم به این بازیکن پرداخت شده و این مبلغ روز گذشته به حساب شیخ نشسته و بلیت برای بازگشت او فراهم شده است. با این حال همچنان دغدغه‌ها به وضعیت علی کریمی و هرویه میلیچ مربوط می‌شود و در این مورد نگرانی هواداران و پرسش‌های آنها درخصوص وضعیت این بازیکنان همچنان تداوم دارد. آخرین اخبار پیرامون این دو بازیکن نیز حکایت از آن دارد که علی کریمی مجددا برای بازی در استقلال اعلام آمادگی کرده و طبق شنیده‌های خبرنگار «فرهیختگان» مذاکرات جدی با این بازیکن از دو شب پیش از سوی مسئولان مربوطه در باشگاه استقلال آغاز شده و این درحالی است که اگر کریمی رقم پیشنهادی استقلالی‌ها را بپذیرد، مطمئنا این بازیکن در فصل بیستم یک بار دیگر با پیراهن آبی در میادین حاضر خواهد شد. درخصوص میلیچ نیز شنیده می‌شود درحال حاضر مهم‌ترین اولویت باشگاه استقلال پرداخت مطالبات ارزی وینفرد شفر و سپس باز کردن پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه به‌شمار رفته و بعد از آن در صورتی که شرایط اقتصادی باشگاه مهیا باشد استقلالی‌ها وارد مذاکره با میلیچ شده و این مدافع هافبک ارزشمند خود که در سمت چپ زمین توپ می‌زند را حفظ خواهند کرد.

البته درخصوص کریمی شنیده می‌شود با توجه به اینکه رابطه خوبی بین او و مهدی عبدیان، مسئول نقل‌وانتقالات باشگاه وجود دارد و البته استوری دو شب قبل عبدیان مبنی‌بر اعلام حمایت از هافبک مطرح استقلال، می‌توان این نوید را به هواداران استقلال داد که این بازیکن در این تیم ماندنی باشد. همچنین درخصوص مهدی قایدی، مهاجم ریزنقش و ملی‌پوش استقلال نیز طی روزهای گذشته شایعاتی مبنی‌بر فروش این بازیکن برای تامین منابع مالی استقلال به گوش می‌رسید که با وجود تامین شدن این منابع طی روزهای گذشته از برخی نزدیکان متمول باشگاه، قایدی در استقلال ماندنی شده و در فاصله باقی‌مانده تا آغاز فصل جدید رقابت‌ها به تمرین با این تیم پرداخته است تا خود را به همراه استقلال برای فصل جدید رقابت‌ها آماده کند.

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار