• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
چالش در پرسپولیس با ائتلاف سرپرست‌های تیم و باشگاه

جدایی یحیی از افشین!

پیگیری‌های خبرنگار «فرهیختگان» نشان می‌دهد که رابطه بین سرمربی و سرپرست تیم چندان حسنه نیست و در اردوی قطر نیز تا حدی برای اعضای تیم قابل لمس بوده است.

به گزارش «فرهیختگان»، اعضای تیم پرسپولیس در روزی که رقابت‌های لیگ برتر فصل بیستم قرعه کشی شد با نظر کادر فنی تمرینات خود را آغاز کردند تا خودشان را برای یک فصل پر از چالش و البته فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده کنند و البته از شروع تمرینات این تیم مشخص بود که یحیی و دستیارانش کار سختی برای تکرار قهرمانی در لیگ برتر دارند. دیروز پرسپولیسی‌ها براساس آنچه انتظارش می‌رفت با تعداد کمی بازیکن تمرینات خود را آغاز کردند و به غیر از ملی‌پوشان تیم که در اردوی ترکیه به سر می‌برند، چند بازیکن قدیمی به دلیل مشکلات مالی و عدم عمل کردن باشگاه به تعهداتش حاضر نشدند که در روز اول تمرینات حضور پیدا کنند و البته این مساله علاوه‌بر ناراحتی کادرفنی، عکس‌العمل تند هواداران را نسبت به باشگاه در پی داشت.

با اینکه باشگاه در این چند روز تلاش بسیاری کرده که با بزرگ‌نمایی دریافتی بازیکنان را طوری نشان بدهند که بسیار درخور توجه است، اما این حربه باشگاه راه به جایی نبرد و بازیکنانی که هنوز طلب‌هایی از بابت رقم قرارداد و همچنین آپشن‌های قراردادشان دارند حاضر نشدند که در تمرین حضور پیدا کنند. جالب است بدانید که آنها برخلاف آنچه انعکاس داده می‌شود مشکل‌شان تنها پول نیست و بر این باورند که باشگاه به بدقولی و دروغ گفتن به بازیکنان عادت کرده و در آخرین قولی که به بازیکنان داده شده بود بنا بر این بود که تا 15 مهرماه تمام مبلغ قرارداد و آپشن‌ها به حساب بازیکنان واریز شود و هنوز این اتفاق رخ نداده و حالا هم باشگاه با مطرح کردن بدهی برانکو که بیش از یک سال درگیر آن است قصد دارد باز هم زمان بخرد. گل‌محمدی نیز دیروز در جمع خبرنگاران به همین مساله اشاره کرد و گفت: «مطالبات برانکو از دو سال پیش مشخص است، هر وقت بحث مطالبات می‌شود می‌گویند پول برانکو، طلب برانکو دستاویزی شده تا پول بچه‌ها را ندهند.»

 اختلاف مربی و سرپرست

وقتی علی کریمی در چند نوبت علیه افشین پیروانی موضع گرفت همه فهمیدند که اتفاقاتی رخ داده چراکه کریمی ارتباط نزدیکی با گل‌محمدی دارد و موضع گرفتن او علیه سرپرست تیم که گفته می‌شود با مدیریت باشگاه ارتباط خوبی پیدا کرده نشان از یک اختلاف داشت.

پیگیری‌های خبرنگار «فرهیختگان» نشان می‌دهد که رابطه بین سرمربی و سرپرست تیم چندان حسنه نیست و در اردوی قطر نیز تا حدی برای اعضای تیم قابل لمس بوده است. کافی است چند اتفاق را کنار هم بگذارید تا به نتیجه برسید؛ کریمی در اینستاگرام پیروانی را آنفالو کرد و در همان بازه زمانی گل‌محمدی چند مطلب از کریمی را در استوری خود بازنشر و حتی از او بابت حمایت‌هایش تشکر کرد! برخی اخبار نیز حاکی از آن است که پیروانی علاقه‌مند است یک فرد رسانه‌ای جدید وارد تیم کند تا تغییراتی در بخش رسانه‌ای ایجاد شود که ظاهرا این تصمیم باب میل گل‌محمدی نیست.

پیروانی که در گذشته در موضع مخالف با باشگاه و در کنار گل‌محمدی بود ظاهرا مسیر خود را کمی تغییر داده که بعید است زیاد به نفعش باشد. نزدیکان کریمی می‌گویند حملات او ادامه‌دار خواهد بود و پیشکسوتان نیز درحال موضع‌گیری علیه مدیران باشگاه و شخص رسول‌پناه هستند آن هم در شرایطی که بحث جدایی برخی ستاره‌های تیم کاملا جدی است. صد البته که اینها خبرهای خوبی برای گل‌محمدی به‌عنوان کسی که تیمش قهرمان لیگ شده و به فینال لیگ قهرمانان رسیده، نیست!

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار