• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
سرمربی جدید استقلال در پاسخ به «فرهیختگان»:

نیامده‌ایم که استقلال را در لیگ نگه داریم!

فکری گفت: «ما نیامده‌ایم تا استقلال در لیگ برتر بماند یا هر نتیجه‌ای کسب کند بلکه استقلال باید همیشه استقلال باشد و بر همین اساس از طرفداران خوب‌مان نیز می‌خواهم تا مثل همیشه ما را کمک کنند.

به گزارش «فرهیختگان»، از ساعت ۱۵ تمرینات به صورت رسمی با دویدن بازیکنان به دور زمین آغاز شد و جالب اینکه آرش برهانی به‌عنوان مربی جدید استقلال همراه با بازیکنان به دویدن پرداخت و به خاطر اولین حضور فکری در این تمرین وی بیشتر مورد توجه دوربین‌ها و رسانه‌ها قرار گرفت و در اوایل تمرین کمتر فرصت پیدا کرد تا نظارت دقیقی به تمرینات داشته باشد. در این بین وریا غفوری با لباس‌شخصی به تمرینات بازیکنان و هم‌تیمی‌هایش نظارت داشت و از سوی دیگر تمامی پیشکسوتان و عوامل باشگاه و مدیران قبلی استقلال در کنار زمین و در کنار یکدیگر مستقر شده و این تمرین را زیرنظر گرفتند.

فکری در این بین در دو نوبت قبل از حضور در زمین و بعد از صحبت‌های خود با بازیکنان با اصحاب رسانه و خبرنگاران و رسانه‌ها به صحبت پرداخت که شاید مهم‌ترین بخش آن تاکید به شکایت از نساجی به خاطر انتشار قراردادش در فضای مجازی بود و گفت که قطعا پلیس فتا می‌تواند پیگیری کند که این قرارداد چگونه و توسط چه کسانی منتشر شده است.

او در پاسخ به سوال خبرنگار «فرهیختگان» مبنی‌بر اینکه بعد از هفت هشت سال ناکامی استقلال در لیگ برتر آیا این قول را می‌دهد که بعد از حدود یک دهه یک بار دیگر استقلال را در راس فوتبال ایران قرار داده و قهرمان کند گفت: «قولی که نمی‌توانیم بدهیم اما مطمئن باشید اگر حتی چوب خشک هم پیراهن استقلال را بپوشد آن چوب خشک توانمند است و کسی هم که بخواهد پیراهن این تیم را به‌تازگی پوشیده و به استقلال اضافه شود هم باید همین توانمندی را داشته باشد. ان‌شاءالله در ابتدای امر فضای منفی و اتفاقات ناخوشایند گذشته را فراموش کرده و کنار بگذاریم و یک فضای امیدواری و دوستانه را به وجود آورده و ان‌شاءالله آن فضای احترام متقابل نیز دوباره احیا شود و در ادامه اگر بچه‌ها با شخصیت ما آشنا شوند فکر می‌کنم یک فضای خوب و ایده‌آل برای کار کردن و نتیجه گرفتن به‌وجود بیاید.» 

وی افزود: «ما نیامده‌ایم تا استقلال در لیگ برتر بماند یا هر نتیجه‌ای کسب کند بلکه استقلال باید همیشه استقلال باشد و بر همین اساس از طرفداران خوب‌مان نیز می‌خواهم تا مثل همیشه ما را کمک کنند. البته نمی‌خواهم به من کمک کنند بلکه به باشگاهی کمک کنند که خودشان صاحب آن هستند و در روزهای سرد و گرم سال و در هر شرایطی برای پشتیبانی و حمایت از آن به ورزشگاه می‌آیند و در این مدت اخیر نیز این ناکامی‌ها باعث شده تا خون دل‌ها خورده و با ناراحتی اتفاقات را دنبال کنند تا ان‌شاءالله در کنار هم یک بار دیگر استقلال را به روزهای خوش گذشته بازگردانیم.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار