• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۹:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
ترامپ:

انتخابات ماه نوامبر فاسدترین انتخابات تاریخ آمریکا خواهد بود

رئیس‌جمهور آمریکا که بر اساس نظرسنجی‌ها میزان محبوبیتش کاهش یافته است گفت: انتخابات ماه نوامبر یکی از فاسدترین انتخابات در تاریخ آمریکا خواهد بود.

به گزارش «فرهیختگان»،  دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از وقوع احتمالی تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر خبر داد.

بر این اساس، ترامپ در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: ۱۱ هزار نفر از ساکنان ایالت کارولینای شمالی به طور ناصحیح فرم ثبت نام برای رای دهی در انتخابات را دریافت کرده اند. همچنین در منطقه لس آنجلس ایالت کالیفرنیا ۲ هزار رای دهنده برگه‌های رای گیری معیوب به دستشان رسیده است که بی تردید می خواستند به من رای دهند. 

وی افزود: از این موارد به طور گسترده در ایالت‌های مختلف دیده می‌شود. این انتخابات فاسدترین انتخابات در تاریخ آمریکا خواهد بود.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار است سوم ماه نوامبر (۱۳ آبان ماه) برگزار شود. ترامپ بارها تاکید کرده است در صورتی که احساس کند در انتخابات تقلب شده است حاضر به پذیرش نتایج آن نخواهد بود. سیاستمداران دموکرات نگران هستند ترامپ در صورت شکست در انتخابات حاضر به پذیرش انتقال مسالمت آمیز قدرت نباشد. 

این اظهارات ترامپ پس از آن مطرح می‌شود که بر اساس نظرسنجی‌ها جو بایدن، رقیب انتخاباتی او، پیشتاز است. رئیس جمهور آمریکا دیروز  لحظاتی پیش از ترخیص از بیمارستان در پیامی توئیتری نوشت: به زودی برای ادامه تبلیغات انتخاباتی بازخواهم گشت و رسانه‌های دروغین فقط نتایج نظرسنجی‌های جعلی را منتشر می‌کنند./ باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار