• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
مانع بزرگ بر سر توافق محمود فکری با آبی‌ها

مالک نساجی: استقلال مذاکره نکرد شاید 10 میلیارد بخواهیم!

مالک باشگاه نساجی درباره اینکه شنیده می‌شود نساجی چی‌ها ۴ میلیاردتومان برای رضایتنامه فکری در نظر گرفته‌اند، تاکید کرد: «شاید مبلغ رضایتنامه ۱۰میلیارد باشد اما استقلالی‌ها اول باید بیایند و با مسئولان نساجی مذاکره کنند.

به گزارش «فرهیختگان»، همان‌طور که پیش از این خبر دادیم، محمود فکری درحالی قراردادش را با نساجی مازندران تمدید کرد که بند فسخ درصورت دریافت پیشنهاد استقلال را در قرارداد گنجاند و بعد از اینکه حضور استراماچونی و الکس نوری در استقلال منتفی شد باشگاه سراغ گزینه‌های داخلی رفت و بعد از مذاکره با گزینه‌های مختلف قرعه به‌نام فکری افتاد تا به توافق نهایی برسد. این درحالی است که به‌دلیل آغاز تمرینات پیش‌‎فصل نساجی و بسته‌شدن این تیم براساس تفکرات این سرمربی و البته مطرح‌بودن بحث رقم رضایتنامه، نساجی‌چی‌ها نیز به انتقال این سرمربی به استقلال رضایت نداده‌اند آن‌هم درحالی که این مربی دیروز به باشگاه استقلال رفت. در همین زمینه حدادیان مالک باشگاه نساجی به «فرهیختگان» گفت: «هر کاری اصولی دارد و استقلالی‌ها باید ابتدا اصول مذاکره را رعایت کنند. این امر اتفاق نیفتاده و دوستان باید با ما مذاکره می‌کردند.»

وی درمورد این خبر که شنیده می‌شود باشگاه نساجی از استقلال به فدراسیون شکایت کرده، یادآور شد: «فکری مربی خودمان است! چرا شکایت کنیم؟»

مالک باشگاه نساجی همچنین درباره اینکه شنیده می‌شود نساجی‎چی‌ها ۴ میلیاردتومان برای رضایتنامه فکری در نظر گرفته‌اند، تاکید کرد: «شاید مبلغ رضایتنامه ۱۰میلیارد باشد اما استقلالی‌ها اول باید بیایند و با مسئولان نساجی مذاکره کنند و درواقع اول باید اصول مذاکره رعایت شود و سپس درمورد سایر موارد یعنی گرفتن رضایتنامه و انتقال به باشگاه استقلال صحبت‌های نهایی انجام شود.»

همچنین شنیده می‌شود درصورتی که فکری استقلالی شود، فرهاد مجیدی به‌عنوان جدی‌ترین گزینه هدایت نساجی مطرح است و مذاکرات با وی برای پیوستن به این تیم به‌عنوان سرمربی آغاز خواهد شد. البته از صمد مرفاوی نیز به‌عنوان دیگر گزینه سرمربیگری نساجی نام برده می‌شود.

 عضو هیات‌مدیره استقلال: رضایت نساجی را می‌گیریم

 نکته قابل‌توجه اینکه بعد از اعلام نام فکری به‌عنوان گزینه نهایی استقلال برای سرمربیگری این تیم مدیران این باشگاه با چند تن از پیشکسوتان جلسه‌ای را برگزار کرده و آنها در این جلسه تاکید می‌کنند که فکری یکی از گزینه‌های اصلح برای سرمربیگری استقلال محسوب شده و می‌تواند در راس کادرفنی به اوضاع این تیم سروسامان دهد. یک عضو هیات‌مدیره استقلال نیز به «فرهیختگان» خبر داد فکری با کارشناسی انتخاب شده و با مسئولان نساجی نیز درحال مذاکره و رایزنی هستند تا این انتقال بدون مشکل نهایی شود.

* فرهیختگان :

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار