• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
افشین پیروانی:

همه کار کردند تا پرسپولیس فینالیست نشود

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت:همه کار کردن تا پرسپولیس فینالیست لیگ قهرمانان آسیا نشود. این پیروزی را به مردم عزیز و پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم.

به گزارش «فرهیختگان»، افشین پیروانی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل النصر عربستان و فینالیست شدن در لیگ قهرمانان گفت: متأسفانه قبل از بازی شوک بزرگی به تیم وارد شد ما مستحق این اتفاق نبودیم. شما نمی‌دانید بازیکنان با چه حال و روزی از عیسی آل‌کثیر در هتل خداحافظی کردند همه با چشمانی اشک‌بار هتل را ترک می‌کردند و اکنون این شادی و پیروزی قابل وصف نیست.

وی افزود: همه کار کردن تا پرسپولیس فینالیست لیگ قهرمانان آسیا نشود. خدا را شکر لطف خدا و مردم عزیز شامل حال ما شد. این پیروزی را به مردم عزیز و پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم و ان‌شاءالله این  پیروزی‌های تداوم داشته باشد. شرایطم نرمال نیست و نمی‌توانم درست صحبت کنم و از مردم عذرخواهی می‌کنم.

پیروانی که با برنامه فوتبال برتر صحبت می‌کرد، گفت: ما خیلی در قطر تنها بودیم از روز اول اتفاقات زیادی افتاد و فقط خدا را داشتیم و مردم ایران پشت‌مان بودند و مردم ایران انرژی مثبتی را برای ما فرستادند این موفقیت به تنهایی رقم نخورده است مجموعه‌ای خوب، منسجم و رفیقی داریم. جدا از کار فنی این رفاقت خیلی به ما کمک کرد تا فینالیست شویم. این بار تلاش می‌کنیم تا قهرمان آسیا شویم.

وی تأکید کرد:‌ به مجموعه پرسپولیس، پیشکسوتان، هواداران این پیروزی و موفقیت را تبریک می‌گویم. شادی امروز قابل وصف نیست. نمی‌خواهم کام هواداران را تلخ کنم و باید بگویم قهرمانی پرسپولیس در غرب آسیا مبارک هواداران باشد./ فارس

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار