• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
مرحله پایانی لیگ برتر دوومیدانی کشور برگزار شد

مقام ارزشمند سوم برای دانشگاه آزاد

بیست‌وچهارمین دوره رقابت‌های دوومیدانی باشگاه‌های کشور شب گذشته به پایان رسید و تیم دانشگاه آزاد توانست رتبه سوم را از آن خود کند.

به گزارش «فرهیختگان»، بیست‌وچهارمین دوره رقابت‌های دوومیدانی باشگاه‌های کشور شب گذشته به پایان رسید و تیم دانشگاه آزاد توانست رتبه سوم را از آن خود کند. در این دوره از رقابت‌ها طلایی‌پوشان اصفهان، قهرمان شد و پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد هم در جایگاه‌ دوم ایستاد. این رقابت‌ها روز گذشته در ۱۱ ماده پرتاب نیزه، پرش با نیزه، پرش طول، 10 هزار متر، ۴ در ۴۰۰ متر امدادی، دهگانه، ۲۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۴۰۰ متر با مانع، ۳ هزار متر با مانع، پرتاب چکش و ۴ در ۱۰۰ متر امدادی پیگیری شد.

شب گذشته آیین اختتامیه مسابقات با حضور امیرعباس لشگری، رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران و اعضای تیم دانشگاه آزاد برگزار شد. مبینی سرپرست فدراسیون دوومیدانی، خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز در این مراسم حضور داشتند.

 روغنی: به قول‌مان عمل کردیم

ایمان روغنی، سرمربی تیم دوومیدانی دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص این رقابت‌ها به «فرهیختگان» گفت: «این مرحله آخر از مسابقات سه‌مرحله‌ای لیگ امسال بود. خوشحالم به قولی که به مسئولان دانشگاه آزاد داده بودیم برای اینکه تیم روی سکو قرار بگیرد عمل کردیم و تیم ما سوم شد. بچه‌ها با جان و دل رقابت کردند. شرایط کرونا کمی در دو مرحله قبلی تاثیرگذار بود، اما دیروز اوضاع بهتر بود و مدال‌های بهتری کسب کردیم. از همه مسئولان تربیت‌بدنی دانشگاه تشکر می‌کنم و امیدوارم در سال‌های آتی تیم قوی‌تری داشته باشیم و مقام‌های بهتری هم کسب کنیم.»

وی تصریح کرد: «امسال قراردادهای بازیکنان ما نسبت به رقبا کمتر بود ولی همکاری کردند و توانستیم رقابت خوبی با مس کرمان در کسب عنوان سوم داشته باشیم. در بخش بانوان 5 سال تیم‌داری شده بود و امسال در بخش مردان هم به‌طور جدی تیم‌داری شد و توانستیم با حمایت‌های مسئولان و رسانه‌های دانشگاه تیم خوبی روانه مسابقات کرده و عنوان ارزشمند سوم را کسب کنیم.»

 لشگری: با یک تیم جوان 3 پله ارتقا داشتیم

امیرعباس لشگری، رئیس مرکز تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد درباره کسب عنوان سوم تیم مردان در لیگ دوومیدانی به «فرهیختگان» گفت: «در این دوره از مسابقات تیم مردان ما به مقام سوم رسید که نسبت به سال قبل سه پله ارتقا داشتیم و با توجه به اینکه امسال تیم جوان و سرمربی جوانی داشتیم تجربه خوبی کسب شد. بحث کرونا کمی کیفیت مسابقات را کاهش داد ولی خداراشکر به مقام خوبی رسیدیم و روی سکو رفتیم. از دکتر طهرانچی که نگاه بلندی به ورزش دانشگاه دارند ممنونم و حمایت‌های ایشان باعث شد تیم خوبی روانه مسابقات کنیم. از روزنامه «فرهیختگان» که همیشه ما را مورد حمایت قرار می‌دهد نیز بابت پوشش مسابقات مختلف ورزش دانشگاه آزاد تشکر می‌کنم. در پایان این مقام را به جامعه دانشگاه آزاد اسلامی تبریک می‌گویم.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار