• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
با رفتن سعادتمند به‌زودی سرپرست و سرمربی جدید معرفی می‌شوند

فرهاد جدی شد، جواد در آب نمک

سابقه دو بار قهر فرهاد در همین مدت اخیر کمی آنها را مردد کرده و باعث شده تا مدیران ارشد باشگاه به مذاکره با برخی چهره‌های دیگر مثل جواد نکونام یا فکری، پاشازاده و قلعه‌نویی هم فکر کنند.

به گزارش «فرهیختگان»، با برکناری احمد سعادتمند از مدیرعاملی استقلال حالا فصل تازه‌ای برای هواداران این تیم آغاز شده تا بلکه در دوران مدیریت جدید ورق به سود این تیم برگشته و اخبار خوشی از سمت این باشگاه قدیمی و پرطرفدار به گوش برسد. این درحالی است که با وجود شایعه‌هایی که همچنان پیرامون باشگاه استقلال وجود دارد به نظر نمی‌رسد خیلی هم این انتظار آبی‌دوستان محقق شده و چه‌بسا استقلال با یک بازگشت به عقب ناامید‌کننده طی روزهای آینده هوادارانش را در آستانه فصل بیستم مایوس‌تر از هر زمانی کرده و به شک فرو ببرد.

ابتدای به امر از وزارت ورزش خبر می‌رسد که بر خلاف روال قبلی این بار سلطانی‌فر قصد ندارد مدت سرپرستی را در استقلال افزایش داده و از همان ابتدا می‌خواهد طی چند روز اول کار را تمام کرده و مدیرعامل جدید آبی‌ها را تعیین و معرفی کند. پیش از این و در دوران امیرحسین فتحی حکم سرپرستی وی مدت زمان زیادی طول کشید و در ادامه خلیل‌زاده و فتح‌الله‌زاده نیز با همین حکم سرپرستی به کار ادامه دادند اما حالا سرپرست بعدی احتمالا مثل سعادتمند خیلی زود مدیرعامل خواهد شد.

با این حال نکته قابل توجه اینکه در کمتر از یک ماه دیگر رقابت‌های لیگ برتر آغاز می‌شود اما هنوز این تیم از لحاظ فنی سروسامان نداشته و سرمربی‌اش مشخص نیست. با این حال گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای می‌گوید با وجود آنکه دوباره اسماعیل خلیل‌زاده به‌عنوان رئیس هیات‌مدیره در این تیم قدرت گرفته وفرهاد مجیدی را به‌عنوان سرمربی بعدی آبی‌پوشان معرفی کرده اما سابقه دو بار قهر فرهاد در همین مدت اخیر کمی آنها را مردد کرده و باعث شده تا مدیران ارشد باشگاه به مذاکره با برخی چهره‌های دیگر مثل جواد نکونام یا فکری، پاشازاده و قلعه‌نویی هم فکر کنند.

بعد از اینکه الکس نوری از نیت سعادتمند برای بازی با نام وی مطلع شد از سمت این سرمربی قضیه استقلالی شدن او در زمان مدیریت سعادتمند منتفی شد اما این احتمال هرچند کم وجود دارد که تیم جدید مدیران استقلال برای خواباندن صدای اعتراض هواداران دوباره به سراغ نوری بروند و به همین منظور باید چند روز دیگر منتظر ماند تا مشخص شود کدام‌یک از نفراتی که از آنها نام بردیم به‌عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی خواهد شد، هرچند در گذشته نیز نوشتیم که مجید نامجومطلق در صورتی که می‌توانست در آسیا با استقلال موفق عمل کند امروز به‌عنوان یکی از گزینه‌های جدی این تیم نامش مطرح می‌شد اما ممکن است دوباره به‌عنوان کمک مربی با آبی‌ها همکاری کند.

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار