• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:

فضای دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید تحت سیاست و مدیریت جریان انقلابی است

حجت‌الاسلام رستمی گفت: فضای دانشگاه آزاد اسلامی در حال حاضر و در دوره جدید، تحت سیاست و مدیریت جریانی انقلابی است.

به گزارش «فرهیختگان»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در دومین نشست مسئولان دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی که عصر امروز در سازمان مرکزی برگزار شد، گفت: فضای دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید تحت سیاست، اثر و مدیریت جریان انقلابی است و آنچه به عنوان دستاورد و موفقیت در این دانشگاه حاصل می شود، به حساب این جریان نوشته خواهد شد، بنابراین باید حساسیت خود را نسبت به عملکرد دانشگاه و کارآمدی آن افزایش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: تلاش برای توفیق نظام اسلامی در این دانشگاه از اهمیت زیادی برخوردار است و طرح و ایده های خوبی در این دانشگاه در حال اجراست که برای موفقیت آن نیازمند گذر زمان هستیم.

دکتر رستمی خاطرنشان کرد: معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی که مسئولیت آن برعهده یکی از اساتید و مدیران حوزه معارف است، انگیزه زیادی برای کار فرهنگی و رشد فرهنگی دارد و تعامل مثبتی با نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها دارد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در پایان گفت: شیوه‌نامه نظارت و راهبری دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان ها تهیه شده و ابلاغ خواهد شد تا این دفاتر به صورت منسجم‌تر و هدفمندتر فعالیت کنند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار