• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
فداکار خبر داد

اختصاص نیم درصد از بودجه دانشگاه آزاد به مباحث فرهنگی

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: در دانشگاه آزاد اسلامی انگیزه بسیار بالایی برای ارتقای فعالیت های فرهنگی وجود دارد.

به گزارش «فرهیختگان»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی فداکار سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در دومین نشست مسئولان دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی که صبح امروز در سازمان مرکزی برگزار شد، گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی برای امور فرهنگی انگیزه بسیار بالایی وجود دارد و تمام تلاش مسئولان این دانشگاه در چارچوب سازوکارهای قانونی معطوف به ارتقای کیفیت فعالیت‌های فرهنگی خواهد بود.

وی با اشاره به اختصاص نیم درصد از بودجه دانشگاه آزاد اسلامی به مباحث فرهنگی، اظهار داشت: این بودجه اختصاص داده شده، صرف فعالیت‌های دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی نیز خواهد شد.

دکتر فداکار با بیان اینکه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی برای امنیت شغلی و روانی کارکنان و اساتید این دانشگاه، برنامه هایی در نظر دارد، تصریح کرد: در این زمینه، روند تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی دانشگاه به رسمی آزمایشی آغاز شده و به صورت جدی پیگیری می‌شود.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به مسئولان دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: این دانشگاه دارای نیروی انسانی توانمند و فرهیخته است و در صورتی که این دفاتر نیازمند نیروی انسانی باشند، می توانند از این پتانسیل عظیم دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کنند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار