• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
نصیرزاده در پاسخ به «فرهیختگان»:

نعمتی هم باید مثل بن‌عطیه بخشیده شود

مدیران AFC برای اینکه بی‌طرفی‌شان را نشان بدهند باید همان رویه‌ای را که درخصوص بن‌عطیه طی کردند، درخصوص نعمتی هم انجام بدهند.

به گزارش «فرهیختگان»، یکی از مواردی که پرسپولیسی‌ها درست بعد از سوت پایان بازی یک‌هشتم نهایی مقابل السد نسبت به آن اقدام کردند، اعتراض به کارت قرمزی بود که داور این بازی به سیامک نعمتی نشان داد ولی در صحنه‌های تلویزیونی مشخص بود که این بازیکن خطای خشنی را مرتکب نشده و بازیکن السد هم شیطنت کرده است.

برای اینکه بدانیم سرخ‌ها برای بخشش نعمتی باید چه کاری انجام بدهند و چقدر شانس بخشیده شدن دارند با هوشنگ نصیرزاده تماس گرفتیم. او در این خصوص به «فرهیختگان» گفت: «من بریده این صحنه را در شبکه‌های مجازی دیدم و چون در سفر بودم نتوانستم بازی را زنده تماشا کنم. اما اصلا متوجه نشدم که داور چرا در این صحنه از کارت قرمز استفاده کرد. مطابق بند 2 ماده 79 آیین‌نامه انضباطی و اخلاقی کنفدراسیون فوتبال آسیا زمانی که قاضی یک میدان به‌اشتباه بازیکنی را با کارت زرد و قرمز جریمه می‌کند و مورد اعتراض رسمی قرار می‌گیرد، مسئولان AFC می‌توانند نسبت به بخشیدن بازیکن بی‌گناه اقدام کنند.»

نصیرزاده خاطرنشان کرد: «این موضوع دقیقا شبیه همان موضوعی است که برای بن‌عطیه و الدحیل ایجاد و بعد از اعتراض قطری‌ها با بخشش مواجه شد. البته میزبانی قطری‌ها در اجرای این قانون بی‌تاثیر نبود و حالا مدیران AFC برای اینکه بی‌طرفی‌شان را نشان بدهند باید همان رویه‌ای را که درخصوص بن‌عطیه طی کردند، درخصوص نعمتی هم انجام بدهند.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار