• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
رشفورد، مهاجم منچستریونایتد در گفت‌وگو با سایت باشگاه:

برای موفقیت باید بهتر از این باشیم

سه امتیاز این بازی به ما ‌انگیزه می‌دهد تا در دیدارهای بعدی بهتر ظاهر شویم. اگر می‌خواهیم در پایان فصل به اهدافی که داریم برسیم باید بهتر شویم و پیشرفت کنیم.

به گزارش «فرهیختگان»، منچستریونایتد فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر را چندان خوب آغاز نکرده و پس از شکست برابر کریستال‌پالاس در هفته نخست، به زحمت توانست برایتون را شکست دهد. مشکلات تیم در خط دفاعی به‌شدت هواداران را نگران کرده و کارشناسان معتقدند شاگردان سولشر با این شرایط به زحمت بتوانند رتبه سوم فصل قبل را هم تکرار کنند. مارکوس رشفورد، مهاجم جوان یونایتد اما به آینده تیمش امیدوار است و معتقد است به‌تدریج تیم مسیر بهتری را در پیش خواهد گرفت و حتی می‌تواند مدعی قهرمانی باشد. او که در جریان دیدار برابر برایتون 10 هزارمین گل تاریخ باشگاه را به ثمر رساند درباره این اتفاق و همچنین شرایط تیم با سایت باشگاه مصاحبه کرده که در ادامه می‌خوانید.

بازی با برایتون شرایط عجیبی داشت. نظرت درباره این مسابقه چیست؟

یکی از عجیب‌ترین بازی‌هایی بود که تجربه کرده بودم. اتفاقات زیادی در طول مسابقه رخ داد و دو تیم نمایش خوبی داشتند و فرصت‌های زیادی را برای دروازه هم ایجاد کردند. فکر می‌کنم آنها 4 یا 5 بار توپ را به تیر دروازه ما کوبیدند و داور پنالتی‌هایی اعلام کرد که توسط  VAR بازبینی شد و درنهایت یکی از آنها رد شد. بیش از همه اینها پنالتی لحظات پایانی ما باعث شد بازی دیوانه‌واری را شاهد باشیم.

پس از گل تساوی آنها در دقایق تلف‌شده فکر می‌کردید که بازی را ببرید؟

باید اعتراف کنم خوش‌شانس بودیم که توانستیم این بازی را ببریم. حتی وقتی آنها گل تساوی را وارد دروازه ما کردند بازهم ناامید نشدیم و شخصیت تیمی خود را نشان دادیم. ما به جلو حرکت کردیم و تلاش داشتیم تا به یک گل دیگر برسیم. درنهایت روی یک‌ضربه کرنر موفق شدیم صاحب یک پنالتی شده و 3 امتیاز بازی را تصاحب کنیم. هری مگوایر روی این کرنر بسیار تاثیرگذار ظاهر شد و با کمک او بود که توانستیم پنالتی بگیریم و برونو فرناندز هم به زیبایی آن را به گل تبدیل کرد. در آن دقایق همه تیم تلاش داشتند با فشار بیشتر روی دروازه حریف گلزنی کنیم و درنهایت به هدف خود هم رسیدیم.

چنین تجربه‌ای را حدود یک‌سال پیش و برابر پاری‌سن‌ژرمن هم داشتید که داور ویدئویی برای شما یک پنالتی در آخرین دقایق گرفت.

بله. زمان زیادی از آن بازی نگذشته و هنوز آن را به خوبی به خاطر داریم. ما بارها در چنین دقایقی به گل رسیده‌ایم و به خوبی می‌دانیم که نباید ناامید شویم و تلاش می‌کنیم تا آخرین لحظه بجنگیم.

گلی که در این بازی زدی 10هزارمین گل باشگاه در تمامی مسابقات بود.

10 هزار گل؟ جالب است که به این رکورد رسیدیم اما باید بیشتر به‌دنبال موفقیت باشگاه و عملکرد خود در جام‌های پیش‌رو باشیم. سه امتیاز این بازی به ما ‌انگیزه می‌دهد تا در دیدارهای بعدی بهتر ظاهر شویم. اگر می‌خواهیم در پایان فصل به اهدافی که داریم برسیم باید بهتر شویم و پیشرفت کنیم. ما در بازی نخست فصل شروع خوبی نداشتیم و از همین حالا باید به فکر جمع کردن امتیاز باشیم تا در ادامه مسابقات به مشکل نخوریم. به‌هرحال مهم نیست که چگونه بازی را می‌برید بلکه سه امتیاز اهمیت دارد تا بتوانید در کورس رقابت باقی بمانید.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار