• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
صالحی‌آرا مطرح کرد

آمادگی دانشگاه آزاد برای فعالیت در عرصه علمی و فناوری با رویکرد جهادی

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در تراز جمهوری اسلامی قرار دارد و آمادگی دارد با رویکرد جهادی در عرصه علمی و فناوری فعالیت کند.

به گزارش «فرهیختگان»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد تبریز، مهندس احمد صالحی آرا رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از بخش های مختلف واحد دانشگاهی تبریز بازدید کرد.

وی همچنین در جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: دفاع مقدس علی رغم مشکلات زیادی که برای کشور ایجاد کرد، اما به فرموده امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) نعمات زیادی داشت و توانست ما را به جایی برساند که در شرایط عادی به آن نمی توانستیم دست یابیم. ما را در مسائل اخلاقی، روحیه جهادی، ایثارگری و شهادت طلبی در اوج خود قرار داد.

صالحی آرا افزود: مردم آذربایجان شرقی سرمدار شهادت طلبی و دفاع از حریم دفاع مقدس و کشور بودند و شهید بزرگوار حاج مهدی باکری شاخص شهدای استان است. در مباحث اعتقادی روحیه عرفانی رزمندگان به نحوی رشد کرد که شهادت برایشان لذت بخش باشد.

وی تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در تراز جمهوری اسلامی قرار دارد و آمادگی دارد با رویکرد جهادی در عرصه علمی و فناوری فعالیت کند.

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ایجاد بصیرت و دشمن شناسی از اهداف مهم دفاع مقدس است که مردم ما در این موضوع سردمدار هستند و شناخت بسیار خوبی از دشمنان بیرونی و داخلی دارند و این باعث از بین رفتن توطئه های داخلی و خارجی شده است.

وی در پایان اظهار داشت: خدمت در حوزه شاهد و ایثارگر برای همه افتخار و حضور در این عرصه توفیق بسیار بزرگی است.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار