• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

رئیس دانشگاه آزاد از ستاد سامانه «آموزشیار» بازدید کرد

دکتر طهرانچی از ستاد سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی(آموزشیار) بازدید کرد.

به گزارش «فرهیختگان»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز از ستاد سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی(آموزشیار) در سازمان مرکزی بازدید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این بازدید در جریان آخرین وضعیت بارگذاری اطلاعات آموزشی و داده های واحدهای دانشگاهی از جمله وضعیت فنی سامانه، سرفصل دروس، وضعیت انتخاب واحد دانشجویان و... قرار گرفت و توصیه های لازم را برای ارائه خدمات مطلوب تر به دانشجویان و اساتید ارائه کرد.

دکتر محمدمهدی فداکار سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، مهندس مسعود همتی سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و دکتر ایمان عطارزاده مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی را در این بازدید همراهی کردند.

گفتنی است، با توجه به اینکه دو نوبت فرصت انتخاب واحد در سامانه آموزشیار برای دانشجویان در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 لحاظ شده، تاکنون 80 درصد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب واحد خود را با موفقیت انجام داده اند و یا در وضعیت فارغ التحصیلی قرار دارند، البته انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران کماکان ادامه دارد و این دانشجویان می توانند تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه 7 مهر نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند.

همچنین سامانه آموزشیار از روز دوشنبه 7 مهرماه به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی دسترسی خواهد داد تا دانشجویانی که موفق به انجام انتخاب واحد نشده اند، نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند. بر این اساس، از هفته آینده نیز زمان بندی حذف و اضافه اعلام خواهد شد که جزئیات آن به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار