• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
محمد زعیم‌زاده:

درباره یک پیشنهاد غیرصادقانه

به نظر من پیشنهاد آقای عبدی پیشنهادی قابل تامل است. روحانی و دولتش عامل اصلی انسداد در کشور هستند، دولتی که اوضاع درامش تیغ مجلس را هم کند کرده است.

به گزارش «فرهیختگان»، محمد زعیم‌زاده جانشین سردبیر روزنامه «فرهیختگان» نوشت: عباس عبدی دوباره پیشنهاد داده که بهتر است روحانی استعفا بدهد، مطلب عبدی تیتر یک روزنامه اعتماد هم شده که بعد از رد صلاحیت حضرتی به روزنامه بی‌رودروایستی اصلاح‌طلبان تبدیل شده است.

به نظر من پیشنهاد آقای عبدی پیشنهادی قابل تامل است. روحانی و دولتش عامل اصلی انسداد در کشور هستند، دولتی که اوضاع درامش تیغ مجلس را هم کند کرده است.

حتی اگر مثل روحانی و حامیانش تنها راه تغییر اوضاع را مذاکره بدانیم هم رفتن روحانی پیشنهاد خوبی است. خودتان را جای ترامپ یا بایدن بگذارید آیا حاضرید با دولتی مذاکره کنید که نه بین مردم مقبولیت دارد، نه بین حامیانش، نه حاکمیت برایش تره خورد می کند؟ اما آیا پیشنهاد عبدی صادقانه هم هست؟ متاسفانه خیر.

آقای عبدی ارتباط خوبی با دولت دارد، به گفته خودش در ماجرا هواپیمای اوکراینی محرم اسرار و تماشاگه راز سخنگو دولت بوده است، پس چرا قبل از نوشتن مطلب در روزنامه آن را با خود روحانی مطرح نمی کند؟ آیا مطرح کرده و روحانی استقبال نکرده؟ اگر استقبال نکرده پس چرا جوری وانمود می کند که مشکل ماندن روحانی از جای دیگری است؟

واقعیت این است که مخاطب پیشنهاد غیرصادقانه عبدی روحانی نیست بلکه دو طیف هستند اول منتقدان روحانی که به زعم عبدی لازم است بدانند فعلا همین آش است و همین کاسه و باید فتیله نقد دولت را پایین بکشند و دوم بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان که سعی کنند به خود بقبولانند عبدی و امثالهم حسابشان از روحانی جداست. البته به نظر می‌رسد برای پیام دادن به هر دو خیلی دیر شده باشد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار