• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با استاندار اردبیل دیدار کرد

دکتر طهرانچی در ادامه برنامه های سفر خود به استان اردبیل با مهندس بهنام جو دیدار کرد.

به گزارش«فرهیختگان»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه برنامه‌های سفر دو روزه خود به استان اردبیل، چهارشنبه شب دوم مهرماه با مهندس اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه، با معرفی سامانه پژوهشیار و طرح پایش، آمادگی این دانشگاه را برای همکاری پژوهشی با استانداری اردبیل در حوزه‌های مختلف آمایشی استان اعلام کرد.

دکتر طهرانچی با اشاره به ظرفیت استان اردبیل در حوزه توریستی و آب درمانی، به دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل مأموریت داد تا دانشکده‌ای را با محوریت آب درمانی و آب گرم ایجاد کند تا دانشگاه بتواند جنبه‌های مختلف علمی، پژوهشی، فناوری و کار آفرینی این حوزه را بررسی کرده و راهکارهای مناسبی ارائه کند.

تهیه نظام موضوعات اصل ۴۴ قانون اساسی و خصوصی‌سازی با توجه به چالش‌های استان در این حوزه، از دیگر ماموریت‌های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل بود که در جلسه شب گذشته دکتر طهرانچی با استاندار اردبیل مطرح شد.

در ادامه این جلسه، درباره موضوعات مربوط به طرح‌های توسعه‌ای استان و مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی برای افزایش بهره‌وری، اشتغال، رونق کشاورزی و صادرات محصولات استان به کشورهای خارجی، گفت‌وگو و تبادل نظر شد‌.‏

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار