• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
ذی‌حساب جدید آمد، 2 معاون جدید هم می‌آیند

تغییرات مدیریتی در پرسپولیس

درخصوص معاونت‌های باشگاه مطابق شنیده‌های «فرهیختگان»، قرار است ظرف هفته آینده تغییرات لازم ایجاد شود و درحال حاضر اعضا درحال انتخاب، مذاکره و توافق با نفرات جدید هستند تا آنها را به بدنه باشگاه اضافه کنند.

به گزارش «فرهیختگان»، پرسپولیسی‌ها مدت‌هاست که در انتظار اعضای جدید هیات‌مدیره خود بودند و حالا با اضافه شدن دو عضو جدید به ترکیب هیات‌مدیره، هنوز جای خالی یک عضو دیگر دیده می‌شود تا تعداد نفرات فرد شده و تصمیمات و رای‌گیری‌ها رنگ‌وبوی جدی‌تری به‌خود بگیرد.

از زمان حضور نفرات جدید هیات‌مدیره، در مصاحبه‌ها و اخبار منتشره می‌بینیم که قرار است برخی معاونت‌های باشگاه دچار تغییر و تحول شود و البته همان‌طور که پیش‌تر هم نوشتیم این امکان وجود دارد که حتی سرپرست موقت این باشگاه با پایان دوران 6 ماهه‌اش از کار کنار رفته و بالاخره سرخ‌ها صاحب مدیرعامل رسمی شوند.

درخصوص معاونت‌های باشگاه هم مطابق شنیده‌های «فرهیختگان»، قرار است ظرف هفته آینده تغییرات لازم ایجاد شود و درحال حاضر اعضا درحال انتخاب، مذاکره و توافق با نفرات جدید هستند تا آنها را به بدنه باشگاه اضافه کنند.

در این خصوص شنیده می‌شود با توجه به مشکلاتی که برای معاونت پیشین حقوقی باشگاه ایجاد شد و ضرورتی که این معاونت جهت اداره پرونده‌های حقوقی برای باشگاه دارد، قرار است یک فرد حقوقی اختیار امور را در دست بگیرد و روند پرونده‌ها را در فیفا و CAS دنبال کند. ضمن اینکه بعد از برکناری حسین خبیری قرار است یک فرد جدید به‌عنوان معاون اجرایی در باشگاه مشغول به‌کار شود.

مطابق شنیده‌ها امور بین‌الملل و مالی و اداری باشگاه قرار نیست دستخوش تغییر شود ضمن اینکه شنیده می‌شود ذیحساب جدید باشگاه نیز چند صباحی است که کار خود را در باشگاه بی‌سروصدا آغاز کرده است.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار