• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
ویزای مهاجم پیکان رسید

شهریار امروز راهی پرتغال می‌شود

روز گذشته ویزای این بازیکن آذری‌زبان توسط سفارت پرتغال صادر شده و مغانلو امروز بعد از سفر به دبی و سپس فرانکفورت راهی کشور پرتغال می‌شود تا خود را به اردوی تیم جدیدش در این کشور معرفی کند.

به گزارش «فرهیختگان»، شهریار مغانلو، مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پیکان که مدنظر باشگاه پرسپولیس بود و مذاکراتی را نیز برای پیوستن به این باشگاه انجام داده بود سرانجام بعد از توافق با تیم فوتبال سانتاکلارای پرتغال با عقد قراردادی به این باشگاه پیوست.

مغانلو که فصل درخشانی را در فوتبال ایران سپری کرد و حتی به اردوی تیم‌ملی نیز رسید بعد از پایان فصل مورد توجه تیم‌های لیگ برتری و همچنین چند تیم خارجی قرار گرفت اما سرانجام مذاکرات او با تیم پرتغالی به شکل جدی‌تری نسبت به سایر مذاکرات پیش رفت و این بازیکن درنهایت سانتاکلارا را برای ادامه فعالیت فوتبالی خود انتخاب کرد.

نکته قابل‌توجه اینکه مغانلو به‌خاطر شرایط کرونا نتوانسته بود به‌صورت حضوری در پرتغال حاضر شده و در این کشور قراردادش را با تیم جدیدش امضا کند. بر همین اساس این بازیکن گلزن و بلندقد حدود دو هفته پیش برای امضای پیش‌قرارداد راهی سفارت پرتغال در کشورمان شد و با امضای آن گمانه‌زنی‌ها درخصوص پیوستنش به پرسپولیس را رسما تمام و از تیم جدیدش رونمایی کرد.

در همین راستا شنیده می‌شود روز گذشته ویزای این بازیکن آذری‌زبان توسط سفارت پرتغال صادر شده و مغانلو امروز بعد از سفر به دبی و سپس فرانکفورت راهی کشور پرتغال می‌شود تا خود را به اردوی تیم جدیدش در این کشور معرفی کند.

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار