• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
سرمربی جدید تراکتور دستور حفظ ستاره‌ها را صادر کرد

چالش محبوبیت علیمنصور با پرسپولیس!

آخرین خبرها از برنامه‌های منصوریان برای تراکتور این است که از مدیران باشگاه خواسته ستاره‌های فعلی مثل دژآگه و حاجی‌صفی و رضا اسدی در تیم بمانند، ضمن اینکه ظاهرا وی به‌دنبال برخی شاگردان سابقش در استقلال مثل حسین حسینی و آرمین سهرابیان نیز است.

به گزارش «فرهیختگان»، کمتر کسی فکر می‌کرد مدیران تراکتور برای فصل جدید سراغ علیرضا منصویان بروند، اما بعد از اینکه حضور نفراتی مثل دایی، کریمی، نکونام و... در تبریز منتفی شد، خبر سرمربیگری منصوریان منتشر شد که واکنش‌های مختلفی را هم درپی داشت. بسیاری از هواداران تبریزی که پیش از این مقابل شایعه مذاکره با فرهاد مجیدی موضع‌ گرفتند، این انتخاب را برنتابیدند و در فضای مجازی نسبت به تصمیم اخیر زنوزی انتقاد کردند. ماجرا وقتی حادتر شد که منصویان درحالی که عکس پروفایلش در اینستاگرام مربوط به استقلال بود، خبر مرتبط با سرمربیگری‌اش در تبریز را اعلام کرد و باعث شد هواداران تراکتور علیه او موضع‌ بگیرند. به‌دنبال این ماجرا منصوریان در چند نوبت عکس را تغییر داد تا بالاخره انتقادها فروکش کرد، هرچند بعد از این اقدام و به‌ویژه پاک شدن عکس‌های وی با لباس استقلال، نوبت به هواداران تیم آبی پوش تهران رسید که از او به‌طرق مختلف انتقاد کنند!

گروه زیادی از تراکتوری‌ها تاکید کرده‌اند که به‌خاطر نهایی شدن انتخاب منصوریان فعلا به حمایت از او خواهند پرداخت، اما از آنجا که این مربی استقلالی محبوبیتی در تبریز ندارد، قطعا کار سختی خواهد داشت، با این حال یک چالش جدی پیش‌روی وی خواهد بود که می‌تواند او را به محبوبیت برساند.

اگر سوپرجام مانند سال‌های اخیر برگزار شود پرشورهای تبریز باید مقابل قرمزهای تهران قرار بگیرند و این بازی می‌تواند برای سرمربی جدید تراکتور هم فرصت باشد و هم تهدید. قهرمانی در این مسابقه علیمنصور را به اوج محبوبیت در تبریز خواهد رساند، اما اگر در این بازی ناکام بماند احتمالا انتقادها از وی و البته زنوزی شدت خواهند گرفت.

آخرین خبرها از برنامه‌های منصوریان برای تراکتور هم این است که از مدیران باشگاه خواسته ستاره‌های فعلی مثل دژآگه و حاجی‌صفی و رضا اسدی در تیم بمانند، ضمن اینکه ظاهرا وی به‌دنبال برخی شاگردان سابقش در استقلال مثل حسین حسینی و آرمین سهرابیان نیز است.

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار