• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
دکتر ولایتی:

اعتراض به سازش به دلیل مغایرت آن با آرمان‌ فلسطین است

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی تاکید کرد: اعتراض به عادی سازی برخی کشور‌های حاشیه خلیج فارس با رژیم صهیونیستی به دلیل مغایریت اقدام آن‌ها با آرمان‌های ملت‌های مسلمان و ملت فلسطین است.

به گزارش «فرهیختگان»، دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی بر ایستادگی ایران در برابر تصمیم برخی کشور‌های منطقه در عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی تاکید کرد.

شبکه المسیره امروز دوشنبه گفت که «علی اکبر ولایتی» در گفتگو با این شبکه تلویزیونی یمنی تاکید کرده است که ایران بابت عادی سازی روابط دو کشور عربی منطقه با اسرائیل هیچ نگرانی امنیتی ندارد و هیچ کشوری جرأت ایجاد بی ثباتی در امنیت ایران را ندارد.

ولایتی ادامه داد: «اعتراض به عادی سازی از آنجا ناشی می‌شود که بحرین و امارات گامی برداشته‌اند که با آرمان‌های ملت‌های مسلمان و مردم فلسطین مغایرت دارد».

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل همچنین تاکید کرد: «ایران در برابر عادی سازی برخی کشور‌های منطقه علیه رژیم صهیونیستی که با تحریک آمریکا و رژیم صهیونیستی صورت گرفته است، می‌ایستد و امنیت خود را خط قرمز می‌داند».

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی امروز در نشست خبری در تهران با تاکید بر اینکه امارات و بحرین در به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی رسوا خواهند شد، گفت که هیچ کشوری جرأت خدشه وارد کردن به امنیت ایران را ندارد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار