• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
آخرین اخبار نقل‌وانتقالاتی سرخابی‌ها

پرسپولیس گزینه برانکو را خرید، استقلال سراغ قرمزپوش سابق رفت

دیروز برای سرخابی‌ها روز سرنوشت‌سازی بود و آنها برای ارسال لیست آسیایی خود نیاز به توافق و قرارداد با آخرین بازیکنان داشتند.

به گزارش «فرهیختگان»، دیروز برای سرخابی‌ها روز سرنوشت‌سازی بود و آنها برای ارسال لیست آسیایی خود نیاز به توافق و قرارداد با آخرین بازیکنان داشتند. به همین جهت باشگاه پرسپولیس زودتر از روزهای دیگر فعالیت نقل‌وانتقالاتی‌اش را آغاز کرد و در ابتدا با بازیکنی قرارداد امضا کرد که چندروزی بود هواداران سرخ منتظر امضای قراردادش بودند و حتی هراس این را داشتند که علی شجاعی جوان راهی استقلال شود. اما این بازیکن درنهایت تصمیم گرفت به مدت 2سال شاگرد یحیی شود.

دومین خرید پرسپولیسی‌ها کسی بود که در پایان لیگ هجدهم و آن زمانی که هنوز برانکو عزم خود را برای رفتن جزم نکرده بود اسمش را در لیست خرید خود قرار داده بود. آرمان رمضانی، مهاجم بلندقامت سایپا بعد از منتفی‌شدن حضور مغانلو و شهاب زاهدی، در باشگاه حاضر شد تا با یک‌سال تاخیر پیراهن قرمز را بر تن کند. البته جذب رمضانی بین هواداران پرسپولیس بازتاب منفی داشت و سرخ‌ها معتقد بودند با این مهاجمان نمی‌شود در آسیا قامت یک مدعی را به خود بگیرند.

فعالیت نقل‌وانتقالاتی استقلال هم بیشتر به حفظ نفراتی اختصاص یافت که قصد رفتن داشتند. عارف غلامی و محسن پورحمیدی مدافع و دروازه‌بان استقلال بعد از اتمام فصل برای فسخ قرارداد اقدام کردند اما به‌خاطر مسابقات آسیایی برنامه‌شان تغییر کرد و دیروز بعد از حضور در باشگاه هر دو قراردادشان را دو سال دیگر تمدید کردند.

متین کریم‌زاده، مدافع چپ پارس‌جم دیگر بازیکنی بود که دیروز با قراردادی سه‌ساله آبی‌پوش شد. همچنین پس از جدایی علی ربانی از تیم فوتبال استقلال و با نظر مجید نامجومطلق سرمربی این تیم، پوریا جراحی که سابقه کار در تیم‌هایی مثل گل‌گهر، خونه‌به‌خونه، آلومینیوم اراک و پاس همدان را دارد به‌عنوان بدنساز تیم فوتبال استقلال انتخاب شد. شاهین صمدیان، مربی سابق سایپا، پارسه و گسترش فولاد تبریز هم به‌عنوان دستیار دوم مجید نامجومطلق کار خود را در استقلال آغاز کرد.

یک خبر جنجالی هم درباره آبی‌ها منتشر شد که به مذاکره با فرشاد احمدزاده، بازیکن پیشین پرسپولیس که فصل را با لباس فولاد به پایان رساند اختصاص داشت. باید دید این انتقال جنجالی درنهایت انجام می‌شود یا خیر!

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار