• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
مسئولان پرسپولیس امیدی به ادعاهای مطرح‌شده ندارند

احتمال ضعیف برگشت علیپور و پول دادن ترابی

بین اخبارها و گمانه‌زنی‌ها درخصوص مهاجم جدید پرسپولیس، بندی از قرارداد علیپور در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌دهد او تعهد داشته تا پایان مرحله یک‌هشتم لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس را همراهی کند.

به گزارش «فرهیختگان»،   تیم پرسپولیس دیروز در آخرین فرصت خود برای ارسال لیست بازیکنان آسیایی‌اش به  AFC تلاش زیادی کرد که بتواند یک مهاجم شش‌دانگ را به خدمت بگیرد تا در غیاب علیپور، خط‌حمله این تیم زهر همیشگی‌اش را داشته باشد و در نهایت با آرمان رمضانی، مهاجم بلندقامت سایپا به توافق رسید. با این حال بین اخبارها و گمانه‌زنی‌ها درخصوص مهاجم جدید پرسپولیس، بندی از قرارداد علیپور در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌دهد او تعهد داشته تا پایان مرحله یک‌هشتم لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس را همراهی کند.

در این خصوص یکی از معاونان باشگاه پرسپولیس به «فرهیختگان» گفت: «متاسفانه فدراسیون فوتبال این موضوع را خیلی دیر به ما اعلام کرد و چون ما باید تا ساعت 24 به وقت کوالالامپور لیست بازیکنان آسیایی را اعلام می‌کردیم، زمان برای مذاکره و توافق با این بازیکن خیلی کم بود و درنهایت این موضوع منتفی شد.»

مورد دیگری که دیروز پرسپولیسی‌ها با آن درگیر بودند شایعه پرداخت 35 درصد از حق انتقال مهدی ترابی به باشگاه توسط این بازیکن بود؛ موضوعی که با توجه به فسخ قانونی این بازیکن کمی عجیب به‌نظر می‌رسید. درمورد ترابی هم شنیده می‌شود او با یکی از مدیران باشگاه که ارتباط خوبی هم دارد تماس گرفته و اعلام کرده گلایه هواداران او را خیلی تحت‌تاثیر قرار داده و حالا می‌خواهد جبران کند و علاوه‌بر بخشیدن مطالباتش، حق پرسپولیس را هم از این انتقال بپردازد. البته او درخصوص نحوه پرداخت این پول حرفی به پرسپولیسی‌ها نزده و قول‌وقرارهایش هم در حد یک صحبت شفاهی بوده است.

درخصوص این ماجرا هم مسئول باشگاه به «فرهیختگان» گفت: «درست است که مهدی اعلام کرده این پول را به پرسپولیس می‌پردازد اما بعید می‌دانیم مدیربرنامه‌های این بازیکن که در فسخ قراردادش با پرسپولیس نقش پررنگی داشته، اجازه دهد این مبلغ به جیب باشگاه پرسپولیس برود!»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار