• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
حجت نظری:

دلمان از دولتی که خودمان روی کار آورده‌ایم "خون" است!

عضو شورای شهر تهران گفت: بنده بارها به‌همراه خانواده‌ام از مترو و اتوبوس و وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده‌ایم و از فرسودگی ناوگان حمل‌ونقل عمومی مطلعم و می‌دانم فرسودگی یعنی چی اما چه بگویم که دلمان از دولتی که خودمان روی کار آورده‌ایم خون است.

به گزارش «فرهیختگان»، حجت نظری امروز در جریان دویست و سی و چهارمین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد: اقدام‌ها و جراحی‌های زیادی در شهر صورت گرفته است که این‌گونه اقدامات در سالهای آینده خود را نشان خواهد داد اما باید اذعان کرد در انجام برخی از اقدام‌ها نیز مؤثر عمل نکرده‌ایم که یکی از آنها مطالبه مردم در ارتباط با آلودگی هواست و باید گفت شهرداری اختیار و توان مقابله با مافیای دیزلی را ندارد.

وی تصریح کرد: بنده بارها به‌همراه خانواده‌ام از مترو و اتوبوس و وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده‌ایم و از فرسودگی ناوگان حمل‌ونقل عمومی مطلعم و می‌دانم فرسودگی یعنی چی اما چه بگویم که دلمان از دولتی که خودمان روی کار آورده‌ایم خون است.

نظری خاطرنشان کرد: مردم مشاهده کردند که یک انتقاد بحق با عنوان ساخت وساز در محله جماران چه عواقبی داشت و کنار جلوگیری از ورود شهردار تهران به جلسات هیئت دولت، دنبال لغو محدودیت ارتفاع محله جماران رفتند!

وی  متذکر شد: ناامید کردن مردم از انتخابات شاید بتوان در چند دوره، کرسی‌ها را بی‌دغدغه در اختیار نمایندگان همسوی خود قرار دهد اما در بلندمدت تهدید مخرب دارد و باید گفت چنانچه باد بکارند، طوفان درو خواهند کرد./ تسنیم

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار