• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
آخرین اخبار نقل‌وانتقالاتی استقلال؛ پاشازاده و خطیبی گزینه‌های موقت، فکری گزینه اصلی

مذاکره با اسدی و حقیقی، توافق اولیه با مظاهری

رشید مظاهری که دیروز قراردادش با تراکتور را یک‌طرفه فسخ کرد گزینه جدی استقلال برای فصل بعدی است. حسین حسینی در بازی‌های این فصل عملکرد خوبی نداشت و همین مساله باعث شده مدیران باشگاه به‌دنبال جذب یک گلر مطمئن باشند .

به گزارش «فرهیختگان»، مسئولان استقلال که می‌خواهند هرچه زودتر بازیکنان جدیدشان را معرفی کنند دیشب هم مذاکراتی با چند بازیکن انجام دادند. ازسوی دیگر همچنان خبری از تمدید قرارداد برخی ستاره‌ها نشده و هنوز هم مشخص نیست که چه کسی قرار است آبی‌ها را در لیگ قهرمانان آسیا به‌جای مجیدی هدایت کند هرچند این مربی هنوز به‌طور قانونی کنار نرفته است!

 مرادی توافق کرد

یکی از بازیکانی که گفته می‌شود با استقلال به توافق نهایی رسیده و به‌زودی قراردادش امضا می‌شود بابک مرادی است که اخیرا قراردادش را با ماشین‌سازی فسخ کرده. البته او قراردادش را یک‌طرفه فسخ‌کرده و همین مساله باعث شده آبی‌ها در نهایی‌کردن قرارداد این هافبک جوان کمی تامل کنند.

 مظاهری و حقیقی، از قرمز به آبی

رشید مظاهری که دیروز قراردادش با تراکتور را یک‌طرفه فسخ کرد گزینه جدی استقلال برای فصل بعدی است. حسین حسینی در بازی‌های این فصل عملکرد خوبی نداشت و همین مساله باعث شده مدیران باشگاه به‌دنبال جذب یک گلر مطمئن باشند که هم باعث تحریک حسینی شود و هم اگر این گلر جوان عملکرد بهتری ارائه نکرد نگران جایگزینش نباشد. گفته می‌شود مظاهری که از حضور در پرسپولیس ناامیدشده بدش نمی‌آید به استقلال ملحق شود و به آبی‌ها نسبت به قرمزها بیشتر نزدیک است. جالب اینکه دیشب ظاهرا آبی‌ها با علیرضا حقیقی هم مذاکراتی انجام دادند تا از بین او و مظاهری یک گلر را جذب کنند. لقب حقیقی «پسر پرسپولیس» است!

 مذاکره با گزینه قبلی پرسپولیس

یحیی گل‌محمدی پیش از این تلاش کرد رضا اسدی را از تراکتور به خدمت بگیرد اما موفق نشد و درنهایت با میلاد سرلک به توافق رسید. درحالی که اعلام‌شده اسدی قصد حضور در لیگ اتریش را دارد ظاهرا شب گذشته مذاکراتی با او از طرف استقلالی‌ها انجام شده تا جایگزین علی کریمی شود. باید دید آبی‌ها می‌توانند این بازیکن را با ارائه پیشنهاد چشمگیر از لژیونرشدن منصرف کنند یا خیر!

 معرفی پاشازاده و خطیبی به باشگاه

استقلال فعلا سرمربی ندارد و ظاهرا انتخاب نامجومطلق به‌عنوان مربی موقت نیز به‌جایی نرسیده و فعلا خبری از بازگشت استراماچونی هم نیست. این یعنی مدیران باشگاه باید هرچه زودتر یک مربی موقت انتخاب کنند و حضور در لیگ قهرمانان نیز جذابیت‌های لازم را دارد تا برخی مربیان کنارمانده حاضر به همکاری موقت شوند. گفته می‌شود نفراتی مثل مهدی پاشازاده و رسول خطیبی در این خصوص به باشگاه معرفی شده‌اند. همچنین همان‌طور که پیش از این خبر دادیم گزینه اصلی مدیران استقلال برای حضور دائمی (درصورت ناکامی در اخذ مجوز برای عقد قرارداد دوباره با استراماچونی) محمود فکری، سرمربی نساجی است. مدیران این تیم مازندرانی هم تاکید کرده‌اند مشکلی با جدایی او و حضورش در استقلال ندارند!

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار