• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
پهلوان در گفت‌وگو با «فرهیختگان»: اولین تمرین برایم سورپرایز بزرگی بود

بهترین بازی‌ها را برای پرسپولیس انجام می‌دهم

به پرسپولیس آمدم تا بهترین فوتبالم را برای تیم محبوبم انجام بدهم و برای این کار جانم را هم می‌دهم و ان‌شاءالله دل هواداران سرخ‌دل پرسپولیس را بتوانم خوشحال کنم.

به گزارش «فرهیختگان»، پیوستن احسان پهلوان به پرسپولیس شاید تا حدی شوک فسخ قرارداد مهدی ترابی را برای هواداران پرسپولیس کاهش داد. قراداد دو ساله هافبک سابق ذوب آهن که تیمش فصل درخشانی را پشت سر نگذاشت به‌واسطه سال‌های حضور یحیی گل‌محمدی در ذوب‌آهن و شناخت او از این بازیکن بود تا احسان را به رویای کودکی‌اش برساند. رویای حضور در پرسپولیس که حالا به حقیقت پیوسته و برای او فرصت خوبی برای اثبات آنچه در توان دارد است. او که در تمرین روز گذشته پرسپولیس پیراهن شماره 10 را به تن کرد با کار‌های هوازی، پاسکاری و حمله به دروازه اولین حضورش در پرسپولیس را تجربه کرد. احسان پهلوان که توانایی بازی در پست‌های هافبک کناری، وینگر و هافبک هجومی را دارد بعد از اولین حضورش در تمرین پرسپولیس پاسخگوی سوالات «فرهیختگان» شد تا از احساسش بعد از اولین تمرین بگوید. در ادامه گفت‌وگوی کوتاه «فرهیختگان» با هافبک تازه‌وارد سرخ‌پوشان را می‌خوانید.

دوباره شاگرد گل‌محمدی شدی!

بله، در تیم ذوب‌آهن همراه آقا یحیی کار کرده بودم و خیلی از او برای این اعتماد تشکر می‌کنم و خوشحالی الان خودم را مدیون او می‌دانم.

تو و اسماعیلی‎فر و مهدی‌پور مثلث تاثیرگذار ذوب و به سه قلوهای فوتبال ایران معروف بودید، حتی با هم سربازی رفتید، در تیم تراکتور بازی کردید و کلی سختی‌ها و خوشی‌ها را با هم گذراندید. امسال باید مقابل یکدیگر بازی کنید، این موضوع سخت است یا جذاب؟

دوران خیلی خوبی را با مهدی‌پور و دانیال گذراندیم و همه جا با هم بودیم ولی به هرحال این اتفاقی بود که می‌افتاد و من برای‌شان دعا می‌کنم که همیشه موفق باشند.

گفته می‌شود 6 ماه دیگر از قراردادت با ذوب‌آهن باقی مانده بود، این مشکلی ایجاد نمی‌کند؟

نه مشکلی در قرارداد من با ذوب‌آهن وجود ندارد و همه چیز قانونی انجام شد.

واقعا علاقه به پرسپولیس تو را پای قرارداد برد؟

پرسپولیس عشق کودکی من بود و است، همچنین پرهوادار‌ترین و بزرگ‌ترین باشگاه ایران است و من با تمام وجود و احساساتم این تیم را انتخاب کردم.

به نظرت می‌توانی دل هواداران پرسپولیس را در این فصل به‌دست بیاوری؟

به پرسپولیس آمدم تا بهترین فوتبالم را برای تیم محبوبم انجام بدهم و برای این کار جانم را هم می‌دهم و ان‌شاءالله دل هواداران سرخ‌دل پرسپولیس را بتوانم خوشحال کنم.

هدف امسالت با پرسپولیس چیست؟ شماره پیراهن برایت مهم است؟

برای من مهم‌تر از هر چیزی این است که بتوانم بهترین فوتبالم را برای باشگاه محبوبم انجام دهم و شماره پیراهن برایم مهم نیست.

اولین جلسه تمرین پرسپولیس چطور گذشت؟

اولین جلسه تمرین برایم سورپرایز بزرگی بود، بازیکنان و کادر فنی برخورد خیلی گرمی با من داشتند و من واقعا از حضورم و تمرین لذت بردم و تمام مدت به این فکر می‌کردم که این قهرمانی‌ها پشتوانه‌اش همین شخصیت بزرگ باشگاه پرسپولیس، هواداران، کادرفنی و بازیکنان هستند و باید تمام تلاشم را بکنم تا در این باشگاه بزرگ بهترین باشم.

حرف آخر؟

دوست دارم بگویم که به پوشیدن پیراهن این باشگاه افتخار کرده و تلاش می‌کنم بهترین بازی‌ها را برای پرسپولیس انجام دهم.

 * نویسنده:  نسیم شیرازی، روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار