• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
پیرلو در مصاحبه با سایت باشگاه یوونتوس:

دهمین اسکودتوی پیاپی را می‌خواهیم

کار را به بهترین نحو پیش ببریم و از همان هفته نخست مسابقات شاهد اجرای ایده‌‌های موردنظرمان در زمین مسابقه باشیم. هدف اصلی ما در فصل جدید کسب دهمین اسکودتوی پیاپی و رسیدن به مراحل نهایی لیگ قهرمانان است.

به گزارش «فرهیختگان»، آندره‌آ پیرلو انتخابی غیرمنتظره برای نیمکت یوونتوس بود. مائوریتسیو ساری تنها یک سال توانست روی نیمکت این تیم دوام بیاورد و درنهایت با وجود قهرمانی تیمش در سری A به‌دلیل نتایج نه‌چندان خوبی که در طول فصل گرفت و حواشی زیادی که تیم در این مدت داشت، از سمت خود کنار رفت. درحالی‌که هواداران منتظر معرفی یک سرمربی باتجربه برای هدایت بانوی پیر بودند، درنهایت این پیرلو بود که هدایت بیانکونری را برعهده گرفت. او به‎دنبال تغییرات اساسی در تیم است و در گفت‌‌وگو با سایت باشگاه درباره شرایط کنونی و برنامه‌هایش برای فصل جدید صحبت کرده که در ادامه می‌خوانید.

روز‌های نخست حضور در یووه چگونه بود؟

درمجموع راضی‌ام. با اشتیاق زیادی تمرینات را آغاز کردیم و روند خوبی داریم. متاسفانه تنها پس از گذشت چند روز بسیاری از بازیکنان خود را به‎دلیل حضور در اردوی تیم‌‌های ملی از دست دادیم و فعلا نمی‌توانیم آنها را در اختیار داشته باشیم. بااین‎حال سعی می‌کنیم با نفرات باقی‎مانده برنامه‌‌های خود را پیش ببریم و منتظر بازگشت ملی‌پوشان باشیم.

شرایط بازیکنان را چگونه می‌بینید؟

آنها به‎خوبی مشغول انجام تمرینات هستند و انگیزه زیادی برای فصل جدید دارند. تمریناتی را برایشان درنظر گرفته‎ایم که شاید پیش از این انجام نمی‌دادند و به‎نوعی برای آنها تازگی دارد. متد‌های جدیدی را برای تیم درنظر داریم و شاید مدتی طول بکشد تا آنها به این شرایط عادت کنند.

چقدر به عملکرد خوب تیم در فصل بعد امیدوارید؟

ما راه درازی درپیش داریم. به‎خصوص که پس از بازگشت بازیکنان ملی‌پوش زمان کمی برای آماده‌سازی تیم پیش از شروع فصل جدید در اختیار داریم و همین موضوع کمی کار را برای ما سخت می‌کند. بااین‎حال سعی می‌کنیم با همین بازیکنانی که فعلا در تمرینات هستند کار را به بهترین نحو پیش ببریم و از همان هفته نخست مسابقات شاهد اجرای ایده‌‌های موردنظرمان در زمین مسابقه باشیم. هدف اصلی ما در فصل جدید کسب دهمین اسکودتوی پیاپی و رسیدن به مراحل نهایی لیگ قهرمانان است.

فکر می‌کنید بتوانید تیم را در لیگ قهرمانان به موفقیت برسانید؟

ارائه فوتبال تهاجمی و روبه‎جلو و همچنین تلاش برای بازپس‌گیری توپ در کمترین زمان ممکن نکاتی است که در تمرینات خیلی به آنها توجه می‌کنیم. اگر به رقابت‌‌های فصل پیش لیگ قهرمانان نگاه کنید، متوجه می‌شوید که تیم‌‌هایی موفق شدند به مراحل پایانی برسند که این روش‌‌ها را به‎خوبی در زمین اجرا کردند. آنها با پرس شدید بازیکنان حریف سعی داشتند تا خیلی زود توپ را از آنها پس گرفته و حملات خود را طراحی کنند. ما هم می‌خواهیم با همین روش فصل را شروع کنیم و به‎دنبال موفقیت در تورنمنت‌‌های پیش‎رو باشیم.

شما سابقه بازی در یوونتوس را دارید و با فضای باشگاه آشنا هستید؛ این موضوع چقدر در شروع کارتان در اینجا به شما کمک کرد؟

خیلی زود خودم با شرایط آشنا شدم. بسیاری از افرادی که در باشگاه هستند از قبل می‌شناختم و این قضیه به من کمک کرد تا برای شروع کارم مشکل چندانی نداشته باشم. انتظارات از این تیم بسیار بالاست و باید هرچه زودتر توانایی‌‌های خود را نشان دهیم. ما در اینجا هستیم تا بهترین عملکردمان را در مسابقات ارائه دهیم.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار