• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
ورود وزیر به دعوای سعادتمند-مجیدی و احتمال آشتی‌کنان

آغاز بازی حذفی!

همین حضور در آسیا باعث شده وزارت ورزش به‌عنوان نهاد بالادستی استقلال به‌صرافت افتاده تا هرطور شده، مجیدی را روی نیمکت استقلال برای این رقابت‌ها حفظ کند. .

به گزارش «فرهیختگان»، کمتر از ۲۴ ساعت بعد از پیروزی حیثیتی مقابل پرسپولیس و با استعفای مجیدی استقلال وارد بحران دیگری شد، هرچند در ادامه فرهاد به برگشتن رضایت داد، اما همان زمان اعلام کرد فقط به‌خاطر هواداران در دیدار فینال مقابل تراکتور روی نیمکت نشسته و به‌دلیل بی‌احترامی به او و دستیارانش ازطرف مدیریت دیگر حاضر نیست استقلال را بعد از این رقابت‌ها همراهی کند. البته همه‌چیز از قهر و استعفای مجیدی آغاز نشده بود؛ سفر بدموقع سعادتمند و معاونانش به ایتالیا باعث شد این شائبه به‌وجود بیاید که آنها در حساس‌ترین زمان ممکن به فکر استفاده از فرهاد مجیدی برای فصل آینده نیستند و می‌خواهند با اسم استراماچونی هرطور که شده، فقط مجیدی را از سد راه خود بردارند تا بتوانند برای فصل آینده با کادر فنی مورد علاقه خود که از دیدگاه آنها سلسله‌مراتب را رعایت کرده و به مدیریت احترام بگذارد، کار کنند.

ماجرا زمانی حاد می‌شود که بدانیم دقیقا کمتر از دوهفته بعد از دیدار مقابل تراکتور در فینال جام حذفی، استقلال باید از هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در قطر به مصاف الوحده ام