• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۴:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
نماینده ولی فقیه در استان گیلان در دیدار دکتر طهرانچی:

هماهنگی و همکاری خوبی بین رئیس دانشگاه آزاد و استان‌ها وجود دارد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با آیت‌الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش «فرهیختگان»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در سفر به استان گیلان با آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله فلاحتی در این دیدار با قدردانی از اقدامات اخیر مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی، خطاب به دکتر طهرانچی، گفت: از اینکه اسلامیت دانشگاه جزو دغدغه های اصلی شما و دکتر ولایتی است، بسیار خرسندیم و امیدواریم با همت مدیران دانشگاه، این مسیر ادامه داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان ادامه داد: انتظاری که از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی می رود، این است که عرصه علم و دانش نباید تبدیل به میدان تاخت و تاز گروه ها و احزاب سیاسی شود. در این صورت دانشگاه آسیب می بیند. بنابراین باید میدان را از افرادی که به دنبال این موضوعات هستند، گرفت. باید در برابر زیاده‌خواهی ها ایستاد و هرچه باعث رشد و ارتقای علم و معنویت می شود را با آغوش باز پذیرفت.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه هماهنگی و همکاری خوبی بین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و استان ها وجود دارد و از اینکه دکتر طهرانچی جانانه در میدان حضور دارد و استان ها را از نزدیک رصد می کند، تشکر و قدردانی می کنیم.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار