• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 1
  • 0
قدردانی وزیر بهداشت از رهبر معظم انقلاب

در برگزاری مراسم عزای حسینی، همچون همیشه درس‌آموز و اسطوره‌وار عمل فرمودید

وزیر بهداشت در نامه ای به رهبر معظم انقلاب ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، مراتب قدردانی خود را از ایشان اعلام کرد.

به گزارش «فرهیختگان»، به نقل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر بهداشت در نامه‎ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه‎السلام و یاران با وفایش تصریح کرد: صمیمانه مراتب قدردانی و سپاس بیکران خود و همه همکارانم را خدمت حضرتعالی که در برگزاری مراسم عزای حسینی، نمادین و همچون همیشه درس آموز و اسطوره‎وار عمل فرمودید تقدیم می‎دارم.

متن این نامه به شرح زیر است:

محضر مبارک حضرت آیت الله خامنه ای 

مقام معظم رهبری -مد ظله العالی

سلام علیکم

ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، صمیمانه مراتب قدردانی و سپاس بیکران خود و همه همکارانم را خدمت حضرتعالی که در برگزاری مراسم عزای حسینی، نمادین و همچون همیشه درس آموز و اسطوره وار عمل فرمودید تقدیم می دارم.

بی تردید خیل عظیم علمای عالیقدر ، وعاظ ارجمند، مداحان عزیز و هیآت مذهبی عزادار با پیروی از این شیوه بزرگوارانه و خردمندانه، محرمی با عظمت و دور از آفت بیماری با ویروس منحوس در تاریخ سرزمینمان رقم خواهند زد.

طول عمر با عزت و سرشار از تندرستی برای حضرتعالی، بزرگواران همراه و ملت شریف ایران از خداوند منان مسالت دارم.

دکتر سعید نمکی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار