• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
استاندار تهران:

میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در هیات های مذهبی ۸۶ درصد بوده

استاندار تهران در پاسخ به سوالی درباره رعایت پروتکل های بهداشتی توسط هیات های مذهبی در ایام سوگواری امام حسین (ع) گفت: تا امروز با توجه به نظارتی که اعمال می شود مردم و متولیان هیات های مذهبی خوب رعایت کرده اند و ۸۶ درصد پروتکل ها رعایت شده است.

به گزارش «فرهیختگان»، همزمان با هفته دولت ۱۰۷ پروژه شهرستان شهریار با اعتبار ۴۴۰ میلیارد تومان با حضور استاندار تهران، وزیر ورزش و جوانان، فرماندار شهریار و جمعی از مسئولین لشکری و کشوری به بهره برداری رسید.

 انوشیروان محسنی بندپی در آیین بهره برداری از پروژه های شهرستان شهریار همزمان با هفته دولت در جمع خبرنگاران گفت: در پنجمین روز از هفته دولت باید یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گرامی بداریم همزمان با این ایام در شهرستان شهریار حضور پیدا کردیم و به حمدالله پروژه های خوبی به بهره برداری رسید.

وی افزود: در سطح شهرستان شهریار ۱۰۷ پروژه با اعتبار ۴۴۰ میلیارد تومان در هفته دولت به بهره برداری رسید که از جمله آنها پروژه استادیوم ۵۰۰۰ نفری در وحیدیه شهریار بود که با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید و همزمان کلنگ استخر دوقولو ویژه بانوان و آقایان در کنار همین پروژه بر زمین زده شد.

وی ادامه داد: در باغستان شهریار نیز سالن ورزشی با بهره گیری از استانداردهای روز به بهره برداری رسید؛ همچنین مجتمع تجاری-اداری در اندیشه با استانداردهای روز و با لحاظ استانداردهای ایمنی و فنی با هدف ارائه خدمات بهتر به شهروندان این محدوده به بهره برداری رسید. در سطح شهرستان شهریار پروژه های دیگری نیز در دست اقدام است که هریک بین ۲۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.

وی تاکید کرد: در آینده نزدیک چهار پروژه شاخص اتصال شهرستان شهریار به شبکه آب شرب سطحی، واگذاری زمین های شهرک صنعتی شهریار همزمان با تکمیل زیرساخت ها به عنوان یکی از مطالبات ویژه شهروندان شهریار، شرکت لبنی پالایش شیر و شرکت تولید کره در این شهرستان افتتاح خواهند شد تا شاهد خدمت رسانی بهتر در سطح این شهرستان باشیم.

استاندار تهران در پاسخ به سوالی درباره رعایت پروتکل های بهداشتی توسط هیات های مذهبی در ایام سوگواری امام حسین (ع) گفت: تا امروز با توجه به نظارتی که اعمال می شود مردم و متولیان هیات های مذهبی خوب رعایت کرده اند و ۸۶ درصد پروتکل ها رعایت شده است و امیدواریم این روند رعایت پروتکل های بهداشتی برای ایام سوگواری و در روزهای آینده ادامه پیدا کند تا علاوه بر بهره مندی از این ایام سلامت شهروندان نیز حفظ شود./ ایسنا

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار