• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
مهاجمان ایرانی در یک قدمی حضور در پورتو و سانتاکلارا

طارمی منتظر جواب تست کرونا، مغانلو به‌دنبال ویزا

روزنامه آبولا درباره شرایط مهاجم ملی‌پوش تیم ملی ایران می‌نویسد: «طارمی به‌تازگی تست کرونا داده و منتظر نتیجه آن است تا با تایید نهادهای بهداشتی و بدون مشکل به پرتغال سفر کند و برای حضور در تیم جدیدش آماده شود.

به گزارش «فرهیختگان»، مهدی طارمی، ستاره ایرانی ریوآوه که این روزها در ایران به‌سر می‌برد، به‌زودی برای امضای قراردادش با پورتو راهی پرتغال می‌شود. مذاکرات بین دو باشگاه تقریبا نهایی شده است و رسانه‌های پرتغالی از توافق دو طرف بر سر این انتقال خبر می‌دهند.

روزنامه آبولا درباره شرایط این مهاجم ملی‌پوش می‌نویسد: «طارمی به‌تازگی تست کرونا داده و منتظر نتیجه آن است تا با تایید نهادهای بهداشتی و بدون مشکل به پرتغال سفر کند و برای حضور در تیم جدیدش آماده شود. سرخیو کوسیسائو، سرمربی پروتو در تلاش است تا هرچه سریع‌تر پرونده انتقال این مهاجم ایرانی را ببندد و او را به ترکیب تیمش اضافه کند. به‌نظر می‌رسد تنها امضای نهایی قرارداد او باقی مانده است و در روزهای آتی این اتفاق رخ خواهد داد.»

روزنامه «اوجوگو» نیز نوشته است: «طارمی قرار بود روز چهارشنبه (دیروز) برای نهایی کردن انتقالش راهی پرتغال شود. توافقات در این زمینه انجام شده و طارمی می‌خواهد هرچه زودتر به پرتغال بیاید و به روند این جابه‌جایی سرعت ببخشد.»

شهریار مغانلو، دیگر بازیکن ایرانی است که در راه حضور در لیگ پرتغال قرار دارد و آبولا در خبری از حضور او در این کشور طی روزهای آینده گفته و می‌نویسد: «مهاجم تیم فوتبال پیکان ایران در آستانه حضور در یکی از تیم‌های پرتغالی قرار دارد. این بازیکن 25 ساله طی روزهای اخیر به سفارت پرتغال در ایران مراجعه کرده تا کارهای ویزایش برای سفر به این کشور را انجام دهد. سانتاکلارا در تلاش است این مهاجم ایرانی را به خدمت بگیرد و مذاکرات روند مثبتی داشته است.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار