• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
آدانا اسپور به جمع مشتریان صیادمنش اضافه شد

اللهیار دوباره در لیگ یک ترکیه؟

باشگاه آدانا اسپور هم به جمع مشتریان اللهیار صیادمنش اضافه شده است. این تیم لیگ یکی پیشنهادی برای خرید قرضی این مهاجم ایرانی به فنرباغچه ارائه کرده است و منتظر پاسخ مدیران این تیم است.

  به گزارش «فرهیختگان»، رسانه‌های ترکیه‌ای از پیشنهاد یک تیم لیگ یکی این کشور برای به خدمت گرفتن اللهیار صیادمنش از فنرباغچه خبر می‌دهند.

مهاجم ایرانی فنرباغچه که فصل پیش فرصت زیادی برای حضور در ترکیب تیمش پیدا نکرد در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد و سایت «مای‌نت» ترکیه از پیشنهاد باشگاه آدانا اسپور برای به‌خدمت گرفتن او خبر داده و می‌نویسد: «باشگاه آدانا اسپور هم به جمع مشتریان اللهیار صیادمنش اضافه شده است. این تیم لیگ یکی پیشنهادی برای خرید قرضی این مهاجم ایرانی به فنرباغچه ارائه کرده است و منتظر پاسخ مدیران این تیم است. صیادمنش در ابتدای فصل قبل با امیدهای زیادی راهی این تیم شد، اما پس از انتقالی قرضی به استانبول‌اسپور نتوانست شانس زیادی برای بازی در ترکیب فنرباغچه پیدا کند و به نظر می‌رسد این باشگاه به دنبال انتقال او به تیمی دیگر است.

آدانا اسپور هم به‌تازگی با جدایی آلپر توپاک به دنبال یک مهاجم جدید است و این بازیکن ایرانی را گزینه‌ای مناسب برای پرکردن جای خالی او می‌داند. آدانا اسپور فصل پیش در رده هفدهم لیگ یک ترکیه قرار گرفت و این فصل برای تقویت خط حمله خود این مهاجم 19 ساله را مدنظر دارد. صیادمنش در نیمه نخست فصل پیش هم به همراه استانبول‌اسپور در لیگ یک بازی می‌کرد. گفته می‌شود طی روزهای آینده مذاکرات نهایی بین دو باشگاه انجام خواهد شد و احتمالا این جابه‌جایی قطعی می‌شود.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار