• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۱
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
بنزما در گفت‌وگو با گازتادلواسپورت: حسی درباره پی‌اس‌جی ندارم

یووه؟ فقط یک توپ بود نه امضای قرارداد

من در یک زمین چمن کوچک مشغول تمرین بودم و این توپ‌ها آنجا بودند، همین. این فقط یک توپ بود من که پای یک قرارداد رسمی را امضا نکرده‌ام که این‌گونه بمباران خبری شده باشم. رسانه‌های اسپانیا به‌اندازه همتایان ایتالیایی خود تا این حد هیجان‌زده نشده‌اند.

  به گزارش «فرهیختگان»، ستاره فرانسوی تیم فوتبال باشگاه رئال‌مادرید اسپانیا در واکنش به شایعه مذاکره رسمی خود با یوونتوس ایتالیا گفت: «من با یک توپ مخصوص یوونتوس تمرین کردم، این فقط یک توپ بود نه یک امضای قرارداد!» مصاحبه گازتادلواسپورت ایتالیا با کریم بنزما را بخوانید.

شما نمی‌توانید به‌راحتی از پست اینستاگرامی خود عبور کنید، درست در زمانی که شایعه مذاکره با یووه مطرح شده باید با توپی تمرین کنید که مخصوص یوونتوس است؟

نمی‌دانم چرا این موضوع تا این حد برای رسانه‌های ایتالیا مهم بوده است، من در یک زمین چمن کوچک مشغول تمرین بودم و این توپ‌ها آنجا بودند، همین. این فقط یک توپ بود من که پای یک قرارداد رسمی را امضا نکرده‌ام که این‌گونه بمباران خبری شده باشم. رسانه‌های اسپانیا به‌اندازه همتایان ایتالیایی خود تا این حد هیجان‌زده نشده‌اند.

اما به هر حال نمی‌خواهید ادعا کنید که پیشنهاد رونالدو برایتان هیچ اهمیتی نداشته است!

معلوم است که بسیار مهم بوده و برای من ارزشمند است، دوست صمیمی و بازیکن تکنیکی دنیای فوتبال مرا به‌عنوان زوج خط‌حمله پیشنهاد کرده و این برای من جالب است. من صریح حرف می‌زنم و مشکلی برای گفتن حقیقت ندارم، حقیقت این است که بازیکن رئال‌مادرید هستم و می‌خواهم در این تیم بمانم مگرآنکه رئال‌مادرید این را نخواهد.

قرار است چه اتفاقی رخ بدهد که رئال‌مادرید، کریم بنزما را نخواهد؟!

مشکلی در کار نیست، شاید زیدان در مادرید نماند، شاید مادرید دچار مشکلات مالی شود، ده‌ها اتفاق دیگر ممکن است رخ دهد، من باید با توجه به شرایط موجود در باشگاه برای آینده خود تصمیم بگیرم.

به‌عنوان یک فرانسوی پیش‌بینی و حسی که از فینال لیگ قهرمانان اروپا دارید، چیست؟

من به تیم‌ملی فرانسه باور دارم و برایم تیم‌ملی مهم است، معمولا باشگاه‌های فرانسوی را چندان دنبال نمی‌کنم، البته به‌عنوان یک فرانسوی خوشحالم که پرچم کشورم در فینال به چشم می‌خورد اما حسی درباره پاری‌سن‌ژرمن ندارم. فوتبال فرانسه با من نامهربان بوده اما من هنوز هم عاشق کشورم و فوتبال کشورم هستم.

اگر زیدان بخواهد قطعا قرارداد خود را تمدید خواهید کرد؟

باید بگویم که بله، این برای من یک خط‌قرمز است و اگر زیدان دستور بدهد بدون فکر و بدون فوت وقت قرارداد خود را تمدید خواهم کرد و در رئال‌مادرید خواهم ماند.

رقیب بزرگ شما، اکنون یک سرمربی بزرگ به‌نام کومان دارد!

هروقت هر دو تیم بارسلونا و رئال‌مادرید در اوج بوده‌اند، لالیگا پیشرفت کرده و حتی تیم‌ملی اسپانیا هم با وجود بازیکنان غیربومی زیاد این دو تیم، بازهم رشد کرده است. از پیشرفت رقبا خوشحال می‌شویم و می‌دانیم که فصل بسیار سختی را پیش‌روی خود داریم.

* مترجم: بابک سرانی‌آذر

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار