• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
نفر در هیأت امنای استان اصفهان:

تقویت درآمدهای غیرشهریه‌ای و گسترش فعالیت‌های دانش بنیان، سیاست کلی دانشگاه آزاد است

هجدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان به ریاست معاون علوم پزشکی دانشگاه در واحد اصفهان (خوراسگان) برگزار شد.

  به گزارش «فرهیختگان»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد اصفهان، هجدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان به ریاست دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان و سایر اعضا در واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار شد.

دکتر نفر در این جلسه گفت: سیاست کلی در دانشگاه آزاد اسلامی حرکت به سمت تقویت درآمدها و بودجه‌های غیر شهریه ای و گسترش فعالیت شرکت‌های دانش بنیان است.

وی ادامه داد: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی باید در این زمینه تلاش جدی داشته باشند که خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از استان‌های پیشرو و مطرح در این زمینه است.

در ادامه این جلسه، دکتر نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه طرح پویش، طرح اشتغال توأم با تحصیل دانشجویان است، گفت: با اجرای این طرح، دانشجویان می توانند در رشته‌های تحصیلی خود در بخش‌های صنعتی، تولیدی، خدماتی و کشاورزی، همزمان به صورت کارورزی شروع به فعالیت کنند و پس از طی دوره کارورزی با مهارت سنجی صورت گرفته، در همان بخش استخدام شوند.

وی خاطرنشان کرد: در سال جدید با افزایش ظرفیت ایجاد شده در بخش‌های مختلف تولیدی، صنعتی و کشاورزی و خدماتی استان، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان می‌توانند در طرح پویش ثبت نام کنند.

در این جلسه مسائلی از جمله بودجه دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و واحد مستقل نجف‌آباد در سال مالی1400- 1399، اجرای طرح پویش (اشتغال همزمان با تحصیل دانشجویان)، تمدید احکام اعضای کمیسیون دائمی و کمیته نظارت بر مصوبات هیات امنای استانی و تبدیل وضعیت احکام سرپرستان برخی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان بررسی و تصمیمات لازم در این رابطه اتخاذ شد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار