• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۶:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۷
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

توصیه دبیرشورای نگهبان به نمایندگان

رئیس کمیسیون صنایع مجلس جزئیاتی از جلسه روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس با دبیر شورای نگهبان را تشریح کرد.

 به گزارش «فرهیختگان»، عزت‌الله اکبری تالارپشتی، رئیس کمیسیون صنایع مجلس در حاشیه نشست مشترک اعضای شورای نگهبان با رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدای جلسه، آیت‌الله جنتی توصیه‌های اخلاقی به نمایندگان مبنی بر اینکه وکلای ملت باید بتوانند به سلامت دوره چهار ساله خود را بگذرانند، گوشزد کرد.

وی با بیان اینکه دغدغه بعدی دبیر شورای نگهبان  معیشت مردم و کارآمدی مجلس و به ویژه کمیسیون‌های تخصصی مجلس، بود، ادامه داد: در این جلسه قرار شد اعضای کمیسیون‌ها به صورت جداگانه با آیت‌الله جنتی جلسه برگزار کرده و به ارائه گزارش بپردارند.

رئیس کمیسیون صنایع مجلس اضافه کرد: رؤسای کمیسیون‌های مجلس سه‌شنبه‌ها ساعت 6 صبح با آقای قالیباف و اعضای هیئت رئیسه جلساتی را برگزار می‌کنند تا اولویت‌های کمیسیون‌ها مورد بررسی قرار گیرد و وقتی این اولویت‌ها نهایی شد باید آن را سریعاً به قانون تبدیل کنیم، چرا که ریل‌گذاری قوانین در کشور نیازمند تغییر است.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: بنده هفته قبل از ظرفیت‌های داخلی خودروهای سنگین در شرکت‌های خودروسازی بازدید کردم و دیدم که ظرفیت‌های مختلف زیادی وجود دارند، چرا که شرکت‌های خودروسازی می‌تواند با قیمت یک ششم خودروهای فرسوده را بازسازی کنند.

وی گفت: دیروز با وزیر راه تماسی داشتم و قرار شد اولین قرارداد با ایران خودرو در این زمینه این هفته نهایی شود و ما امیدواریم ظرفیت ما در خودروهای سنگین دچار تحول شود./ تسنیم

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار