• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
توقف سرخابی‌ها در شب برد تراکتور و سقوط شاهین

سایه دربی روی لیگ

تراکتور و سپاهان در شب تساوی فولاد و شکست شهرخودرو و سقوط شاهین، مقابل حریفان خود به برتری دست یافتند و استقلال و پرسپولیس نیز مقابل پیکان و گل گهر سیرجان متوقف شدند.

 به گزارش «فرهیختگان»، هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال شنبه شب با انجام 8 دیدار برگزار شد.

توقف استقلال مقابل پیکان/کار تیم مجیدی برای کسب سهمیه به هفته آخر کشید

دیدار تیم‌های پیکان و استقلال از ساعت 20:45 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک پایان رسید. استقلال با این تساوی به امتیاز 50 رسید و با توجه به برتری تراکتور مقابل ماشین‌سازی با تیم ساکت الهامی هم امتیاز شد تا کسب سهمیه آبی پوشان به هفته پایانی بکشد.پیکان با این تساوی 28 امتیازی در رده 13 باقی ماند.

کامبک 10 نفره شاگردان گل محمدی ناقص ماند

دیدار تیم‌های گل گهر و پرسپولیس از هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر از ساعت 20:45 در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان برگزار شد. شاگردان یحیی گل محمدی که در نیمه اول پس از اخراج کامیابی نیا 2 گل دریافت کرده و بازنده به رختکن رفته بودند در نیمه دوم جبران کرده و 3 بر دو از حریف پیش افتادند اما در نهایت با گل دقیقه 96 علیرضا ابراهیمی سیرجانی ها از شکست فرار کردند. با این نتیجه پرسپولیس 64 امتیازی شده و در صدر جدول ماند اما گل گهر هم با 30 امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت.

شاهین بوشهر به دسته اول سقوط کرد

تیم فوتبال شاهین بوشهر با شکست 3 بر یک امشب مقابل نفت آبادان یک هفته مانده به پایان لیگ برتر، سقوطش به دسته اول قطعی شد.شاهین با این شکست با22 امتیاز در رده آخر جدول باقی ماند.نماینده بوشهر فصل قبل از لیگ دسته اول به لیگ برتر صعود کرده بود.

پیروزی تراکتور و سپاهان در شب تساوی فولاد و شکست شهرخودرو

تیم‌های فوتبال تراکتور و ماشین سازی تبریز از هفته بیست‌و‌نهم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 20:45 در ورزشگاه یادگار امام تبریز مقابل هم قرار گرفتند.این مسابقه با نتیجه 2 بر یک به سود تراکتور  خاتمه پیدا کرد.

تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و ذوب آهن اصفهان از هفته بیست‌و‌نهم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 20:45 در ورزشگاه شهید وطنی مقابل هم قرار گرفتند.این بازی با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد.نساجی با این تک امتیاز خانگی 37امتیازی شد تا در پله هشتم جدول حایگاه خودش را تثبیت کند. ذوب‌آهن نیز با تساوی بیرون از خانه به امتیاز 30 رسید تا تیم دهم جدول باشد.

تیم‌های فوتبال سایپا تهران و نفت مسجد سلیمان از هفته بیست‌و‌نهم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 20:45 در ورزشگاه شهید دستگردی مقابل هم قرار گرفتند.این دیدار با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد.بازی سایپا تهران با نفت مسجد سلیمان با تساوی بدون گل تمام شد و سایپا با 29 امتیاز د رده دوازدهم و نفت‌ مسجدسلیمان35 امتیاز در رده نهم قرار گرفت.

تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و شهرخودرو مشهد از هفته بیست‌و‌نهم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 20:45 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان مقابل هم قرار گرفتند.این مسابقه ب