• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
سیمئونه در گفت‌وگو با مارکا: مقصر حذف اتلتیکو من هستم

باخت ما عجیب نبود چون بد بودیم

به نظر من شکست مقابل لایپزیش چندان عجیب نبود، تیمی که بد بازی کند، شکست می‌خورد، ما هم بد بودیم و شکست خوردیم، تیم مقابل واقعا از ما سطح پایین‌تری داشت اما خوب بازی کرد و این یعنی فوتبال.

 به گزارش «فرهیختگان»، سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید پس از شکست دو بر یک تیمش مقابل لایپزیش آلمان در لیگ قهرمانان اروپا و ناکامی در رسیدن به جمع چهار تیم پایانی گفت: «از تیمی سطح پایین شکست خوردیم چون بهتر از ما بود و ما بسیار بد بودیم.» اظهارات سیمئونه در گفت‌وگو با مارکا را بخوانید.

      شکست مقابل لایپزیش شاید عجیب‌ترین اتفاق این مرحله از لیگ قهرمانان اروپا بود.

به نظر من چندان عجیب نبود، تیمی که بد بازی کند، شکست می‌خورد، ما هم بد بودیم و شکست خوردیم، تیم مقابل واقعا از ما سطح پایین‌تری داشت اما خوب بازی کرد و این یعنی فوتبال. ما سطح بالاتری داشتیم و بد بازی کردیم. فوتبال یعنی خود زندگی، مهم این است که در لحظه چه می‌کنی نه اینکه چه کسی هستی. ما در میدان بد بازی کردیم و من مقصر این بازی بد هستم.

       علت اصلی این همه زدوخورد و خشونت چه بود؟

بهتر است بگویم علت اصلی شکست ما همین خشونت و زدوخورد بود، تیم حریف به بهترین شکل در جنگ روانی به پیروزی رسید و ما فقط در حاشیه بازی قدم زدیم، آنها به خوبی اعصاب بازیکنان را به هم ریخته بودند و حتی در شرایطی که بسیار بهتر از حریف بازی کردیم، آنها با خونسردی به گل دوم رسیدند، چراکه تمرکز خود را از دست ندادند، دقیقا همان چیزی که ما از آن غافل بودیم.

       برنامه آینده اتلتیکو چیست؟

ما اکنون در وضعیت بدی به سر می‌بریم و همه بهت‌زده هستند، باید زمان بگذرد و باشگاه درباره مقصران این شکست تصمیم‌گیری کند. هیچ‌کس فکر نمی‌کرد چنین اتفاقی برای اتلتیکومادرید رخ بدهد. هواداران تیم هم بسیار سرخورده هستند و من بابت این موضوع واقعا متاسفم. باید زمان بگذرد و اجازه بدهیم زمان روی زخم اتلتیکو مرهم بگذارد. آینده یعنی اتلتیکومادرید و من هم مثل بسیاری از اعضای این خانواده بزرگ‌تر از نام باشگاه نیستم. مهم اسم اتلتیکومادرید است که برای فصل آینده به بهترین شکل آماده شود.

       آیا از خرید و فروش احتمالی باشگاه خبر دارید؟

چند اتفاق مهم در شرف وقوع است اما نمی‌توانم از جزئیات آنها صحبت کنم، اینها شاید اخبار خوبی باشند که کمی به هواداران اتلتیکومادرید امید و انرژی بدهند، در هر حال باید صبر کرد. خریدهای خوبی در راه است.

       صحت دارد که از دو باشگاه انگلیسی پیشنهاد رسمی دریافت کرده‌اید؟

برای من با ارزش بود، بله این پیشنهادات رسمی بودند اما من انتخاب اول خود را اتلتیکومادرید می‌دانم. برایم مهم است که در این تیم بمانم و به کار خود ادامه بدهم. البته جدایی بریتانیا از اروپا تا حدود زیادی روی تصمیم‌گیری من و خانواده‌ام تاثیر گذاشت.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار