• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
واحدی‌نیکبخت در گفت‌وگو با «فرهیختگان»:

مجیدی بلد است از تکنولوژی استفاده‌ کند

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: برخی موفقیت‌های فرهاد مجیدی را به تکنولوژی و اپل واچ مرتبط می‌دانند به‌نظر من فرهاد بلد است و می‌تواند از تکنولوژی استفاده کند و منتقدانش هم اگر بلد هستند استفاده کنند!

 به گزارش «فرهیختگان»، هرچه جلوتر می‌رویم تعداد پیشکسوتانی که موافق ادامه حضور مجیدی در استقلال هستند، بیشتر می‌شود. نفراتی که معتقدند مدیران باشگاه باید به فرهاد فرصت بدهند. علیرضا واحدی‌نیکبخت یکی از همین پیشکسوتان است. او درمورد عملکرد امیدوارانه فرهاد مجیدی به «فرهیختگان» گفت: «جزء اولین کسانی بودم که از مربیان جوان و به‌خصوص فرهاد مجیدی طرفداری کردم چون اعتقاد دارم باید آرام‌آرام نسل مربیان جوان وارد چرخه مربیگری شوند. اینکه یک مربی چون در دو سه بازی نتیجه نگرفته باید او را برکنار کرد منطق درستی نیست چون ما قبلا مربیانی داشته‌ایم که سال‌ها نتیجه نگرفته‌اند، اما هنوز قرارداد سه ساله می‌بندند. جالب اینکه برخی موفقیت‌های او را به تکنولوژی و اپل واچ مرتبط می‌دانند به‌نظر من فرهاد بلد است و می‌تواند از تکنولوژی استفاده کند و منتقدانش هم اگر بلد هستند استفاده کنند! با این بضاعتی که مجیدی جلوی سپاهان داشت و با مصدومان و محرومانی که بودند وقتی چنین نتیجه‌ای به‌دست آمد شاهکاری بود که مجیدی آن را انجام داد. پس اعتقاد دارم اگر می‌خواهیم در جام‌جهانی قطر موفق باشیم باید تفکرات قدیمی و از رده خارج شده را کنار بگذاریم و به مربیان جوان بها بدهیم. من کاری ندارم که فرهاد جلوی سپاهان نتیجه گرفته است یا در آینده چه اتفاقی می‌افتد و می‌تواند در دربی حذفی موفق باشد یا خیر، بلکه به این فکر می‌کنم که مربی جوان یعنی آینده فوتبال ایران.»

نیکبخت افزود: «شاید مجیدی راضی نباشد بگویم اما باز هم قبل از بازی او هزینه شخصی کرده و از جیبش به بازیکنان پاداش داده است. من برای دیدار با بازیکنان و فرهاد قبل از مسابقه به اردو رفتم و برای آنها آرزوی موفقیت کردم و مطمئن بودم استقلال این بازی را با تفکرات مجیدی از پیش‌رو برمی‌دارد. وقتی این یک‌دلی و ارتباط صمیمانه بین بازیکنان و مربی وجود دارد چرا نباید یک تیم موفق شود؟»

پیشکسوت استقلال درباره برخی اخلاق‌های خاص فرهاد مجیدی تاکید کرد: «گفته می‌شود فرهاد مشورت‌پذیر نیست، اما اگر این‌طور بود این کادر جوان و کاربلد را جمع نمی‌کرد. اتفاقا در این مدت این همه انتقاد از او شده و یک‌بار هم جواب منتقدان را نداده است. او به سیستمش اعتقاد و ایمان دارد و پای آن می‌ایستد و الان هم نتیجه گرفته است. امیدوارم همین‌طور پله‌های ترقی را طی کند چون لیاقتش را دارد.»

نیکبخت درباره اینکه مجیدی یک استقلالی واقعی است و به‌نظر می‌رسد هیچ‌گاه دوست ندارد از این تیم جدا شود، افزود: «بعید می‌دانم چنین اتفاقی بیفتد. فرهاد همان‌طور که در ایران در هیچ تیم دیگری بازی نکرد فکر نمی‌کنم در تیم دیگری هم به مربیگری فکر کند و مطمئنا این اتفاق نخواهد افتاد.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار