• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
یک خارجی دیگر هم از تراکتور جدا شد

میمبلا در انتظار مجوز بازگشت به پرو

سایت «فوتبال پرو» در گزارشی از بازگشت هافبک شوتزن تراکتور می‌نویسد: «ویلیان میمبلا برای حضور در تیم کاسکو در فصل جدید رقابت‌های پرو به توافق رسیده اما هنوز نتوانسته از ایران خارج شود. او قرار است پس از برطرف‌شدن مشکلاتی که به‌دلیل شیوع اپیدمی کرونا دارد برای امضای قرارداد به پرو برگردد.

 به گزارش «فرهیختگان»، ویلیان میمبلا، هافبک پرویی تیم تراکتور نیز مانند سایر بازیکنان خارجی این تیم سرانجام از جمع نفرات قرمزپوشان جدا شده و دوباره به لیگ کشورش برگشت.میمبلا قرار است فصل بعد را در تیم «کاسکو اف‌سی» توپ بزند.

سایت «فوتبال پرو» در گزارشی از بازگشت این هافبک شوتزن می‌نویسد: «ویلیان میمبلا برای حضور در تیم کاسکو در فصل جدید رقابت‌های پرو به توافق رسیده اما هنوز نتوانسته از ایران خارج شود. او قرار است پس از برطرف‌شدن مشکلاتی که به‌دلیل شیوع اپیدمی کرونا دارد برای امضای قرارداد به پرو برگردد. میمبلا در میانه‌های سال 2019 راهی ایران شد تا پیراهن تیم تراکتور را به تن کند. او در این کشور به «مارادونای پرو» شهرت داشت و حالا پس از یک فصل حضور در این باشگاه در آستانه بازگشت به کشورش است. میمبلا به‌دلیل دستور رئیس‌جمهور پرو مبنی‌بر بسته شدن مرزها به‌دلیل شیوع کرونا فعلا نمی‌تواند وارد کشور شود و قرار است به‌زودی با رفع این مشکل به سمت لیما پرواز کند. البته باشگاه جدید او هم با توجه به خطری که برای سلامت بازیکنان وجود دارد باید پیش از اضافه‌شدن او به جمع نفرات تیم، از سلامتی‌اش مطمئن شود. این بازیکن 28 ساله که سابقه پوشیدن پیراهن تیم‌ملی را نیز دارد در تیم‌هایی همچون کانتولائو، کوچاهوایکو، یونیورسیتاریو، اسپورت‌هوانکایو، اسپورتینگ‌کریستال، آلیانزلیما، آیاکوچو و یونیون‌کومرسیو به میدان رفته است. با توجه به اینکه این بازیکن هنوز به پرو نرسیده و در تمرینات تیم جدیدش حضور نداشته، بعید است بتواند در دیدار هفته هفتم تیمش در لیگ به میدان برود.» کاسکو در فصل جدید رقابت‌های لیگ پرو در 6 بازی خود 2 برد و 4 شکست کسب کرده و با 6 امتیاز در رده شانزدهم جدول قرار دارد. این تیم چهارشنبه آینده در هفته هفتم این مسابقات به مصاف سزاروایخو خواهد رفت.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار