• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
تمجید سایت بلژیکی از مهاجم ایرانی

بازگشت رضایی توان شارلروا را بالا می‌برد

کاوه رضایی که به‌دلیل یکی از بندهای قراردادش در این دیدار نمی‌توانست بازی کند از هفته آینده به ترکیب شارلروا برمی‌گردد و می‌تواند توان تهاجمی تیمش را بالا ببرد.

 به گزارش «فرهیختگان»، فصل جدید رقابت‌های لیگ بلژیک از ابتدای این هفته آغاز شد که با برتری شارلروا و توقف آنتورپ در غیاب علیرضا بیرانوند همراه بود.

سایت «اسپورت‌مگزین» بلژیک در گزارشی از هفته نخست این مسابقات به بررسی شرایط تیم‌ها و همچنین مدعیان قهرمانی این فصل پرداخته است. این سایت می‌نویسد: «اندرلخت با خریدهای جدیدش انتظار می‌رفت فصل متفاوتی را آغاز کند و با چهره‌ای دگرگون‌شده مسابقات را دنبال کند. با این حال آنها در هفته اول تفاوت چندانی با تیم فصل قبل نداشتند و خبری از بازیکنان تازه‌وارد آنها نبود.

آنتورپ هم فصل را چندان خوب شروع نکرد و در خانه مقابل موسکرون به تساوی رسید. شارلروا نیز این هفته خود را در اندازه‌های یک تیم مدعی قهرمانی نشان داد و توانست بروژ را شکست دهد. کریم بلحسین که تیمش بیشتر به ارائه فوتبال تهاجمی مشهور است در این دیدار خارج از خانه محتاط‌تر بازی و کمتر روی دروازه حریف خطری ایجاد کرد. با این حال آنها درنهایت سه‌امتیاز این مسابقه حساس را گرفتند.

آنها در نقل‌وانتقالات خریدهای خوبی داشتند که می‌تواند در طول فصل به کمک آنها بیاید. کاوه رضایی که به‌دلیل یکی از بندهای قراردادش در این دیدار نمی‌توانست بازی کند از هفته آینده به ترکیب شارلروا برمی‌گردد و می‌تواند توان تهاجمی تیمش را بالا ببرد. شاید در ابتدای فصل قبل کمتر کسی به بازیکنان این تیم امیدی داشت اما آنها در طول یک‌سال اخیر عملکردی فراتر از انتظار ارائه کردند و حالا یکی از مدعیان فتح لیگ هستند.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار