• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 1
  • 0
ادامه بلاتکلیفی داوطلبان

کنکور دوباره به اما و اگر کشید

وزیر بهداشت خطاب به وزارت علوم و سازمان سنجش اعلام کرد: اگر نمی‌توانید پروتکل‌ها را رعایت کنید با برگزاری کنکور مخالفم.

 به گزارش «فرهیختگان»، سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با بررسی های انجام شده و برای حفظ سلامت داوطلبان، برگزاری آزمون سراسری سال 1399 تا اطلاع بعدی به تعویق افتاد.

سعید نمکی در صفحه شخصی در فضای مجازی نوشت:

«امروز عصر مجدد با حضور ریاست محترم کمیسیون‌های آموزش و بهداشت و درمان و تعدادی از نمایندگان محترم مجلس و همچنین وزیر محترم علوم و رئیس سازمان سنجش جلسه‌ای داشتیم.

وزیر بهداشت ادامه داد: وزیر محترم علوم و رئیس سازمان سنجش اعلام کردند که اجرای پروتکل‌های سختگیرانه در این زمان باقیمانده میسر نیست، مگر این دستورالعمل‌ها برای برگزاری آزمون سراسری تغییر کند.

در این جلسه اعلام کردم به عنوان وزیر بهداشت و متولی سلامت این کشور، قطعا سلامت فرزندانمان برای ما در اولویت است و از این پروتکل‌های سختگیرانه کوتاه نخواهم آمد که رئیس محترم کمیسیون های آموزش و بهداشت نیز در این مورد کاملا همراه و موافق بودند.

پیشنهاد وزارت علوم تعویق یک ماهه برگزاری کنکور سراسری بود که قرار شد در ستاد ملی کرونا مطرح شود.»

جزئیات تعویق کنکور از زبان وزیر بهداشت

 

وزیر علوم: کنکور به دلیل افزایش فاصله‌گذاری اجتماعی و بسته‌بندی جدید دفترچه‌ها به تعویق افتاد

غلامی گفت: آزمون سراسری دانشگاه‌ها به دلیل افزایش فاصله‌گذاری اجتماعی و بسته بندی جدید دفترچه‌های کنکور بر اساس حوزه‌های جدید به تعویق افتاد. نتایج جلسه ای که عصر امروز در وزارت بهداشت برگزار شد باید در ستاد ملی کرونا مطرح و تصویب شود.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار