• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
مشتریان ستاره ایرانی ریوآوه زیاد شدند

پیشنهاد لیگ برتری برای طارمی

یکی از تیم‌های حاضر در لیگ برتر انگلیس برای به خدمت گرفتن مهدی طارمی دست‌به‌کار شده و مشغول بررسی شرایط خرید این بازیکن از ریو‌آوه است.

  به گزارش «فرهیختگان»، مهدی طارمی پس از درخشش در لیگ پرتغال مورد توجه تیم‌های زیادی قرار گرفته که اصلی‌ترین آنها براگا و پورتو هستند. با این حال روزنامه «آبولا» پرتغال روز گذشته از تمایل یک تیم لیگ برتری برای خرید این مهاجم ایرانی خبر داد.

این روزنامه در گزارش خود نوشت: «یکی از تیم‌های حاضر در لیگ برتر انگلیس برای به خدمت گرفتن مهدی طارمی دست‌به‌کار شده و مشغول بررسی شرایط خرید این بازیکن از ریو‌آوه است. ملی‌پوش ایرانی ریو‌آوه یکی از سه گزینه این باشگاه برای تقویت خط‌حمله پیش از شروع فصل جدید است. تیم پنجم لیگ پرتغال روی این بازیکن 10 میلیون یورو قیمت گذاشته است و دو تیم پرتغالی پورتو و براگا نیز در رقابت برای جذب او قرار دارند. مذاکرات برای خرید طارمی همچنان ادامه دارد و مدیران این باشگاه‌ها مشغول رایزنی با ریو‌آوه برای این انتقال هستند. ریو‌آوه هم همچنان مشغول بررسی این پیشنهادهاست تا درنهایت بهترین گزینه را انتخاب کند و پول خوبی از فروش این ستاره ایرانی نصیبش شود.»

با این حال احتمال ماندن طارمی در لیگ پرتغال و ادامه حضورش در باشگاه‌های این کشور محتمل‌تر به‌نظر می‌رسد. خود او چند روز پیش از حضور در براگا استقبال کرده است. اصلی‌ترین دلیل آن هم حضور کارلوس کارواخال، سرمربی فصل پیش ریو‌آوه در این تیم است و طارمی بازهم این فرصت را خواهد داشت که زیرنظر این مربی موفق پرتغالی کار کند. کارواخال که به‌تازگی هدایت براگا را برعهده گرفته است نیز در گفت‌وگویی با روزنامه «اکسپرسو» تایید کرد طارمی یکی از بازیکنانی است که در همان روزهای نخست حضورش در براگا از مدیریت باشگاه درخواست خرید او را داشته است و شاید به‌زودی به ترکیب این تیم اضافه شود.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار