• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
واران در گفت‌وگو با مارکا:

از پیراهن صورتی متنفرم

من به‌عنوان یک فرانسوی، چندان خرافاتی نیستم اما از پیراهن صورتی مادرید متنفرم و هربار که این پیراهن را بر تن می‌کنم یک اتفاق بد رخ می‌دهد، در هرحال اشتباه کردم دو بار توپ را در بدترین شرایط ممکن از دست دادم و تیم هم دو بار گل خورد.

  به گزارش «فرهیختگان»، مدافع تیم فوتبال رئال‌مادرید پس از اشتباه مهلک خود در بازی حساس برابر منچسترسیتی گفت: «من مقصر هستم و در این لحظات چه می‌شود گفت، فقط غمگینم و امیدوارم گذر زمان مشکل را حل کند.» مصاحبه مارکا با رافائل واران را بخوانید.

2 اشتباه از تو و 2 گل دریافت شده!

اگر منتظر هستید بگویم که البته من تنها مقصر نیستم و فوتبال یک ورزش تیمی است، اشتباه می‌کنید، بله فقط و فقط من مقصر هستم، گاهی بازیکن فوتبال دچار اشتباه می‌شود اما امشب وقتش نبود و این برای من یعنی یک تلخی تکان‌دهنده، خیلی غمگینم و حرفی برای گفتن ندارم، من باعث شدم تیم در چنین شرایط مهمی حذف شود. متاسفم.

علت اصلی این ناکامی دقیقا چه بود؟

من به‌عنوان یک فرانسوی، چندان خرافاتی نیستم اما از پیراهن صورتی مادرید متنفرم و هربار که این پیراهن را بر تن می‌کنم یک اتفاق بد رخ می‌دهد، در هرحال اشتباه کردم دو بار توپ را در بدترین شرایط ممکن از دست دادم و تیم هم دو بار گل خورد. ما بهتر از حریف بودیم و این را همه دیدند اما من همه‌چیز را خراب کردم.

آیا باشگاه واکنشی در این‌باره خواهد داشت؟

برای این بازی به خوبی مهیا شده بودیم ولی درنهایت اشتباهات بدی مرتکب شدم. به خاطر هم‌تیمی‌هایم غمگینم. من مرتکب اشتباه شده‌ام و آماده هرگونه تصمیم ازسوی باشگاه هستم اما باید بگویم که تلاشم را کردم و بعید است باشگاه رئال‌مادرید در این خصوص تصمیم احساسی بگیرد.

نظرت درباره واکنش زیدان به حذف رئال‌مادرید چیست؟

مثل همیشه پخته و بزرگوارانه بود. او حرف درستی زد، تیم خیلی استرس داشت و این استرس معمولا به مدافعان و دروازه‌بان منتقل می‌شود. ما در ابتدای راه، تماشاگر تیم هستیم و وقتی می‌بینیم که همه آشفته هستند بازی خوب خود را نیز فراموش می‌کنیم. همه‌چیز خوب بود جز بازی من، بنزما گل زد، دروازه‌بان خوب بود، همه زحمت کشیدند و من همه‌چیز را خراب کردم. همین.

و آینده!

من مدافع رئال‌مادرید هستم و دوست دارم به بازی در این تیم بزرگ ادامه بدهم. مشکلی در کار نیست و با قدرت برمی‌گردم و این اتفاق را جبران می‌کنم. بازیکنان از دست من عصبانی هستند و حق دارند، باید دوباره به زندگی برگردیم و این برای من از سایرین سخت‌تر است.

 *  مترجم: بابک سرانی‌آذر

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار