• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
احمد حیدری:

مهندس حیدری «روز خبرنگار» را به فعالان حوزه اطلاع‌رسانی تبریک گفت

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، ضمن تبریک عید سعید غدیرخم، روز خبرنگار را به فعالان حوزه خبر و اطلاع‌رسانی تبریک گفت.

  به گزارش «فرهیختگان»،به نقل از  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی و سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، ضمن تبریک عید سعید غدیرخم، هفدهم مرداد و روز خبرنگار را به فعالان حوزه خبر و اطلاع‌رسانی تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی
نون والقلم و ما یسطرون

ضمن گرامیداشت یاد و نام شهید «محمود صارمی» هفدهم مرداد روز خبرنگار را به همه این عزیزان تبریک می گویم و امیدوارم راه این شهید عرصه خبر و اطلاع رسانی در راستای دفاع از حقوق مردم تداوم یابد.

خبرنگاران روشنگران، حافظان شفافیت و حقیقت در جامعه هستند که علیرغم همه مشقت‌ها و سختی کار، می‌کوشند مدافعان راست‌قامتی برای آگاهی‌بخشی باشند، بی‌تردید صاحبان قلم محور اصلی پاسداشت بسط راستی و بیان واقعیات شناخته می‌شوند که در این مسیر می بایست به اخلاق حرفه‌ای و رعایت اصل امانتداری و صداقت آراسته باشند.

امروز در عصر ارتباطات و اطلاع‏‌رسانی، بنگاه‏‌های خبری بزرگی در عرصه بین‌المللی و جهانی فعالیت می‌‏کنند و در کنار آن فضای مجازی نیز به محل ذی‌نفوذی برای تبادل افکار و اطلاعات تبدیل شده و رسالت و مسئولیت خبرنگاران، روزنامه نگاران، صاحبان قلم و رسانه نسبت به گذشته پرمخاطره شده ‏است تا جامعه در زمینه آگاهی و اطلاع‌رسانی در مسیر درستی قرار دهند، لذا در این شرایط روزنامه‌نگاران و خبرنگاران با تعهد و مسئولیت بیشتری به جهت مقابله زیاده‌خواهی‌های این بنگاه‌های خبری و همچنین اطلاع‌رسانی صحیح و دقیق مبادرت ورزند و میزان اثربخشی فعالیت خود را نزد افکار عمومی ارتقا دهند تا توطئه‌های دشمن علیه مردم و کشور را همچنین خنثی سازند.

روز خبرنگار را به همه فعالان این عرصه و صاحبان قلم و آزادگان عرصه اطلاع‏‌رسانی به ویژه فعالان این حوزه در دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و تهنیت عرض می‌‏کنم و از درگاه خداوند متعال توفیق بیش از پیش این عزیزان در تحقق رسالت خطیر خبرنگاری را مسألت دارم.

احمد حیدری
سخنگو دانشگاه آزاد اسلامی

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار