• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
پرتغالی‌ها یک گلزن ایرانی دیگر را هم می‌خواهند

شهریار در مسیر طارمی و محمدی

روز گذشته رسانه‌های پرتغالی از پیشنهاد 170 هزار یورویی تیم سانتا کلارا برای به‌خدمت گرفتن شهریار مغانلو، مهاجم گلزن پیکان خبر دادند.

  به گزارش «فرهیختگان»، درخشش بازیکنان ایرانی در لیگ پرتغال باعث شده تا باشگاه‌های این کشور توجه ویژه‌ای به لیگ خلیج‌فارس داشته باشند و با دقت بیشتری ستاره‌های فوتبال ایران را رصد کنند. پس از چند سال حضور امیر عابدزاده در لیگ پرتغال، در این فصل مهدی طارمی و مهرداد محمدی که در ابتدای این فصل راهی این کشور شدند، درخشش بسیار خوبی داشتند و به‌خصوص طارمی که بین گلزنان برتر مسابقات نیز قرار گرفت و حالا مشتریان زیادی دارند.

روز گذشته رسانه‌های پرتغالی از پیشنهاد 170 هزار یورویی تیم سانتا کلارا برای به‌خدمت گرفتن شهریار مغانلو، مهاجم گلزن پیکان خبر دادند. مغانلو تا پایان هفته بیست‌وهفتم لیگ در کنار شیخ دیاباته از استقلال با زدن 12 گل در صدر جدول گلزنان لیگ ایران قرار دارد و همین موضوع باعث شده تا سانتا کلارا به فکر خرید این مهاجم 25 ساله باشد.

سانتا کلارا فصل گذشته در رتبه نهم لیگ پرتغال قرار گرفت و عملکرد چندان بدی در این رقابت‌ها نداشت اما خط حمله این تیم با زدن تنها 36 گل در 34 مسابقه نتوانست انتظارات را برآورده کند و به همین دلیل دانیل راموس، سرمربی پرتغالی و 49 ساله این تیم تصمیم دارد برای فصل آینده این پست را تقویت کند. بهترین گلزن این تیم در فصل قبل کارلوس جونیور، وینگر برزیلی آنها بود که هفت گل به ثمر رساند و سه مهاجم این تیم شامیل تیاگو(6 گل)، کریزان(3 گل) و گیلرموشتین(3 گل) که هر سه برزیلی هستند در مجموع 12 بار دروازه حریفان را باز کردند که آمار خوبی به‌شمار نمی‌رود.
سانتا کلارا با جدایی زی‌مانوئل و پابلو لیما، دو عنصر تهاجمی خود و همچنین پیشنهادهای زیادی که برای فروش کارلوس جونیور دریافت کرده است، نیاز به خرید چند بازیکن در خط حمله دارد و مغانلو می‌تواند گزینه‌ای مناسب و البته ارزان‌قیمت برای این تیم میانه جدولی باشد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار