• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
مهدی تارتار در گفت‌وگو با «فرهیختگان»: داور با ذوب‌آهن مهربان‌تر از ما بود

شرایط برابر نیست ولی هدف ما قهرمانی جام‌حذفی است

نمی‌دانم چرا سرنوشت پرسپولیس به من گره می‌خورد

وقتی چند تیم را در کنار هم می‌گذارید می‌بینید که شاید بودجه تیم نفت مسجدسلیمان یک‌پنجم کل بودجه یکی از این تیم‌ها نباشد. شرایط اصلا برابر و قابل قیاس نیست و ما کار سختی داریم. با این حال تلاش‌مان را خواهیم کرد تا قهرمان شویم.

  به گزارش «فرهیختگان»، تیم نفت مسجدسلیمان با مهدی تارتار روزهای خوشی را سپری کرد و حتی طعم قرار گرفتن در بالای جدول را هم چشید. شاید اگر کرونا و تعطیلاتش نبود این تیم هنوز هم مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان بود، ولی با این وجود هم مسجدسلیمانی‌ها با این مربی بهترین روزها را تجربه کردند. تارتار از آن جمله مربیان جوانی است که تیم‌هایش را با وجود همه مشکلات سرپا نگه می‌دارد و در سال‌های اخیر در لیگ برتر خود را جا انداخته و برای خودش اسم و رسمی در دنیای مربیگری به‌هم زده است. هر سال او با تیم‌هایش نقش تعیین‌کننده‌ای در سرنوشت لیگ دارند. این فصل هم در روزهای پایانی لیگ باز هم قرعه به‌نام این مربی افتاده و نتیجه بازی‌های تیمش در بالا و پایین جدول به‌شدت تعیین کننده است. از این رو همه بازی‌های این مربی با وجود این که تیمش را به ساحل آرامش رسانده مهم است. گفت‌وگوی «فرهیختگان» با مهدی تارتار را در ادامه می‌خوانید.

اوضاع تیم نفت مسجدسلیمان چطور است؟

شرایط بد نیست و تحمل می‌کنیم تا فصل تمام شود. بالاخره باید این روزهای سخت را یک‌جوری سپری کرد. فقط امیدوارم در آخر خاطرات خوش باقی بماند.

به‌نظر می‌رسد