• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
دکتر ولایتی در جمع خبرنگاران:

دانشگاه آزاد آمادگی دارد پیشرفت‌های خود را در اختیار دانشگاه‌های کشورهای دیگر بگذارد

رئیس هیئت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد آمادگی دارد پیشرفت‌های خود را در حوزه‌های مختلف پزشکی و مهندسی در اختیار دانشگاه‌‌های کشورهای دیگر بگذارد و در چارچوب مقررات داخلی همکاری کند.

دانشگاه آزاد آمادگی دارد پیشرفت‌های خود را در اختیار دانشگاه‌های کشورهای دیگر بگذارد
0.00

  به گزارش «فرهیختگان»، دکتر علی اکبر ولایتی در حاشیه مراسم معارفه معاون بین‌الملل و امور دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه آزاد اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر بخش مهمی از دیپلماسی در دنیا، دیپلماسی فرهنگی است که یک رکن آن دیپلماسی علمی و آموزش علمی در سطح آموزش عالی است.

وی افزود: انتظار این است که جمهوری اسلامی ایران دستاوردهای علمی خود را در منطقه و کشورهای اسلامی عرضه کند تا اگر کشورها تمایل داشتند، از تجربیات علمی و آموزشی ایران در حوزه آموزش عالی استفاده کنند.

رئیس هیئت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی در کابل و بیروت نمونه موفقی از تعامل دانشگاه‌های ایران و منطقه است، گفت: با همت دکتر طهرانچی و حضور آقای بروجردی به‌عنوان معاون بین‌الملل و امور دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه آزاد اسلامی، کار توسعه آموزش عالی در کشورهای اسلامی در صورتی که مورد درخواست آن‌ها باشد، باید توسعه پیدا کند.

دکتر ولایتی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی دارد با توجه به پیشرفت‌هایی که در حوزه‌های مختلف پزشکی، مهندسی و علوم تجربی دارد، تجربیات در اختیار دانشگاه‌های کشورهای دیگر بگذارد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار